Lakier utwardzany w lampie, P2 All Light UV nail polish

Dziś, z racji deszczowej pogody nie będzie typowej recenzji ale prezentacja lakieru . Zdjęcia zrobiłam parę dni temu, kiedy jeszcze mieliśmy słoneczną pogodę i udało się dobrze oddać piękną czerwień tego lakieru : P2 All Light UV nail polish , step 2. Rough Red.
Na paznokciach mam tylko 1 warstwę -  tak ten kolor ma dobrą pigmentację .Z tego co widać, lakier kolorowy jest to step 2 czyli drugi etap całego procesu manicure z użyciem lampy UV , niestety nie mam ani step 1 , ani step 3 czyli bazy i topu. Lakier położyłam na bazę szybkoschnącą i był to Bonder z Orly, nie pogryzły się i wszystko się trzymało. Niestety bez lakieru nawierzchniowego ten lakier nie jest zbyt trwały, wytrzymuje ok  3 dni, ale już na drugi dzień końcówki są wytarte,  dla mnie to słabiutko.  Próbowałam położyć na już podsuszony w lampie lakier top z Orly Polishield,  lakier zrobił się miękki i łatwo można było go zarysować. Także muszę rozważyć zakup topu z P2 All Light UV.  
Lakier wysycha bez udziału lampy UV i nie trwa to długo, jakieś 15 minut i jest suchy. W lampie UV schnie ok 3-4 minuty. 
Nie jest to lakier hybrydowy !


Lakiery z serii P2 All Light możecie kupić  w Polsce, w drogeriach internetowych z niemieckimi kosmetykami, kosztują ok 20 - 25 zł . Mój lakier pochodzi z niemieckiego DM.


Komentarze

 1. nie miałam jeszcze żadnego lakieru z dm.na moich paznokciach nic oprócz piasków nie trzyma się dłużej niż 2 dni

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny kolor, bardzo lubię czerwienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam czerwień na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny kolor - w połączeniu z CZERWIENIĄ na ustach i można odpłynąć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny, soczysty, MEGA CZERWONY, sexy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe rzeczy, nie wiedziałam, że p2 wprowadziło coś takiego do swojej oferty.

  OdpowiedzUsuń
 7. klasyczna czerwień zawsze pięknie wygląda!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog