Natura Mix Advanced Wsparcie, Z Acerolą, Witaminą C

 

*artykuł reklamowy*


Jak to jest z suplementami? Jest ich mnóstwo i każdy producent zachwala swój produkt jako najlepszy. Sama bez pewnych suplementów nie mogę się już obejść. Przyznaje,  chętnie próbuję też nowości. Zawsze wybieram dany produkt pod własne preferencje i na pewno nie zgłaszam się do testowania wszystkiego jak leci. 

[współpraca reklamowa]

Codzienna porcja witamin w Natura Mix Advanced Wsparcie

Najlepsze źródło witamin to wciąż świeże warzyw, owoce. Ważne, aby pochodziły ze sprawdzonego miejsca, nie były opryskiwane chemią i hodowane na terenach czystych ekologicznie. Na co dzień mamy pod ręką owoce z marketu, które nieraz przebyły setki tysiące kilometrów. Czasami lepiej więc wspomóc się przebadanym i sprawdzonym suplementem niż sięgać po pierwsze- lepsze warzywa czy owoce. Ostatnio dzięki Projektowi TRND testuje suplement Natura Mix Advanced Wsparcie, który wzbudził moje pozytywne odczucia. Zalecany jest na okresy osłabienia i rekonwalescencji, okresy przesilenia i na stresy dnia codziennego. Wiosna po tak długiej i męczącej zimie to idealny moment by sięgnąć po ten produkt. W składzie znajdziemy mleczko pszczele, acerolę i Cyanidin-3 (mieszankę czerwonych owoców). Natura Mix Advanced Wsparcie Z Acerolą


Dla mnie bardzo ważne jest pochodzenie suplementu oraz jego producent. Aboca to spółka "benefit Corporation" , posiada certyfikat B-Corp. Zobowiązuje się działać w sposób odpowiedzialny, zrównoważony i przejrzysty. Aboca to marka pochodząca z Włoch, która jest na rynku do 1978 roku.  Tworzy w 100% naturalne i biodegradowalne produkty, poszukując w naturze odpowiedzi na potrzeby ludzi, z poszanowaniem organizmu i środowiska. 

Na opakowaniu podana jest procentowa zawartość każdego składnika, a także zawartość w miligramach czyli nie same obietnice, ale fakty do własnej analizy (jeśli oczywiście ktoś ma pojęcie o analizie produktu jakim jest suplement diety). Substancje zawarte w suplemencie diety Aboca Natura Mix Advanced takie jak witamina C i mleczko pszczele przyczyniają się do redukcji zmęczenia i osłabienia oraz do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Mieszanka owoców czerwonych zawierająca antocyjany zapewnia działanie antyoksydacyjne. Ekstrakt z czarnego bzu przyczynia się do wparcia naturalnych mechanizmów obronnych organizmu. Dorosłym zaleca się spożywanie 2 saszetek dziennie. Dzieciom powyżej 6-tego roku życia 1 saszetkę. Do rozpuszczenia w wodzie lub bezpośrednio do spożycia granulat. Mi odpowiada rozpuszczone w małej ilości płynu lub dodane do smoothies.

Dajcie znać jakie suplementy diety polecacie na wiosnę i na wiosenne zmęczenie?

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog