Biolaven Naturalny dezodorant Pachnąca świeżość

 (wpis reklamowy)


Pure Beauty box Kobieca Moc zachwycał obfitością kosmetyków o szerokim zastosowaniu. Wyłaniając ulubieńców początkowo miałam inne typy, ale testy zweryfikowały mój wybór i tak oto dziś kolejny ulubieniec: Naturalny Dezodorant z Biolaven. 

Co nam obiecuje producent ?


Zdaniem producenta Biolaven ten dezodorant zapewni uczucie świeżości jak i ochronę przed przykrym zapachem potu. Jest to dezodorant, a więc jedynie maskuje nieprzyjemny zapach, który pojawia się w wyniku rozkładu potu przez bakterie. Jest także produktem naturalnym, w składzie znajdziemy m.in. 
kompleks ekstraktów o właściwościach ściągających (kora dębu, liść szałwii lekarskiej i kwiaty lawendy) oraz  składniki absorbujące pot, niwelujące nieprzyjemny zapach. Warto wiedzieć, że kombinacja olejków eterycznych z bergamotki i lawendy w połączeniu z aromatyczną kompozycją winogronową pozostawia uczucie pachnącej świeżości i komfortu przez dłuższy czas.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziemy na opakowaniu:


Pojemność dezodorantu wynosi 50 ml, dla mnie standard, opakowanie jest z lekkiego plastiku. Kulka dużych rozmiarów dozuje odpowiednią ilość produktu, pachy nie są zbyt mokre i deo szybko wysycha na skórze. Dezodorant jest ważny tylko 3 miesiące od pierwszego otwarcia, ale znając skład myślę że może to być nieco dłużej, jednak zobaczę jak szybko mi pójdzie zużycie go. Ważna informacją to że mogą go stosować Veganie. 


Dezodorant Biolaven jest kosmetykiem naturalnym. Substancja odpowiedzialna na niwelowanie przykrego zapachu potu: Thriethyl Citrate. Natomiast Zinc Ricinoelate  - to pochłaniacz zapachów. Zawarte olejki eteryczne  (m.in. Olejek lawendowy) i wyciąg z kory dębu, liści szałwii pomagają w redukowaniu zapachu. Nie zawiera składników anytperspirantów, nie blokuje gruczołów potowych. Taka kombinacja składników aktywnych jest gwarancją sukcesu i muszę przyznać że z chęcią sięgam po ten dezodornat każdego poranka. 


Testowany w ramach współpracy barterowej. 

Używanie naturalnych dezodorantów?

Komentarze

 1. Naturalne kosmetyki bardzo sobię cenię. Chętnie kupię ten dezodorant.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z ciekawości bym go wypróbowała.
  Pozdrawiam :) jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dezodorantu nie znam, jednak preferuję właśnie takie naturalne, markę też lubię, więc chętnie się za nim rozejrzę i wypróbuję :)
  Pozdrawiam ciepło, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
 4. sięgam po naturalne dezodoranty, ale ten widzę pierwszy raz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie używam i ma genialny zapach 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Sięgam tylko po naturalne dezodoranty. Za dużo naczytałam się o szkodliwości tych chemicznych. Ten dezodorant też znam, używam i jestem z niego bardzo zadowolona. Do tego bardzo przyjemnie pachnie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog