Podsumowanie marca, nie tylko kosmetyczne

 

Hej, witajcie w wiosenne Święta. Między serniczkiem a sałatką udało się znaleźć troszkę wolnego na pisanie. Przyznaje, pogoda jest taka że nie chce się siedzieć w domu. Jak co miesiąc mam dla Was podsumowanie, to będzie nie za długie, ale wrzucę fajne momenty w zdjęciach. 


Marzec, szalone tempo i uroki wiosny

Kiedy myślę o marcu z ulgą nabieram powietrza i wypuszczam go swobodnie. Dobrze że już za mną, wiele się działo - dobrego i złego, ale to już chyba taki urok życia. Dobrze jest doceniać małe rzeczy i łapać każdy moment, temu też służy robienie fotek.  Mało mnie było na blogu,  cenne chwile skradł mi Instagram, ale łatwiej znaleźć czas na telefon niż na komputer. Nie mogę jednak odmówić sobie napisania nieco dłuższego tekstu na blog. Poniżej najlepsze kadry z marca:

Kosmetycznie w marcu

Nie może też zabraknąć kosmetycznego podsumowania marca. Pielęgnacyjnie ten miniony już czas nie wypadł mi zbyt dobrze. Co prawda zrobiłam kolejny projekt denko, ale też brak czasu skutkował tym że nie miałam weny do dłuższych rytuałów pielęgnacyjnych. Sukcesem natomiast skończyło się nowe testowanie w ramach #klubrecenzentki portalu wizaz.pl, dzięki czemu poznałam nowe kosmetyki do ciała z serii Mixa Sensitive Skin Expert. 
#Skinstreaming nowa metoda pielęgnacji

Pod koniec miesiąca dotarł do mnie box SKINSTREAMING (współpraca reklamowa), w którym znalazłam 4 dermokosmetyki do prostej metody pielęgnacji:

  • CeraVe Nawilżająca Emulsja do mycia. @cerave
  • Vichy Liftactiv Specialist B3 Serum na przebarwienia i zmarszczki. @vichylaboratoires
  • La Roche-Posay Toleriane Sensitive Krem pre biotyczny nawilżający. @larocheposay
  • Vichy Capital Soleil UV-AGE DAILY SPF 50+
Z pewnością napiszę jeszcze o nich więcej na blogu, a dopiero co włączyłam je do mojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej.


#vichy #larocheposay #cerave #facecare #skincare #testowaniesponsorowane

Skinstreaming to prosta, minimalistyczna rutyna pielęgnacyjna. Nie potrzebujesz wielu produktów, to świadoma pielęgnacja. Oparta na wysoko jakościowych dermokosmetykach, których skuteczność jest potwierdzona badaniami. Jestem ciekawa czy znacie już ten nowy trend?

Tak wygląda mój marzec w skrócie. Przybyło trochę kosmetycznych nowości, ale zaraz też trzeba zrobić nowe denko. Pogoda na pewno w kwietniu będzie ładna, więc będziemy korzystać. Do następnego razu. 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog