Stolik kawowy, praktyczny, mały i lekki

stolik

Moda na stoliki kawowe opanowała i mnie. Są to bardzo przydatne gadżety, które uprzyjemniają i upraszczają wiele rzeczy. Można sobie taki stolik kawowy postawić gdzie się tylko chce i pić kawę, ale nie tylko. Bardzo funkcjonalny mebel, który posłuży też za szafkę nocną, stoliczek do robienia zdjęć na bloga i instagrama. Czy po prostu mebel balkonowy, jeśli mamy mały balkon.

Mój stolik kawowy zamówiłam w sklepie internetowym: www.edinos.pl. Ten sklep naprawdę zaskoczył mnie mnogością asortymentu. Wszystko jest dokładnie opisane na stronie. Rozpiętość cenowa jest różna. W dodatku  można zamówić kurierem prosto do  domu. Koszt wysyłki jest dostosowany do wagi, wymiarów mebla i nie jest zbyt wysoki. To bardzo wygodna opcja,  tak zamówić towar. Zwłaszcza, gdy ma się wszelkie salony meblowe bardzo daleko. Mi po prostu szkoda na benzynę, by po takich jeździć.  Druga sprawa to strata czasu, bo ile razy się jedzie i wychodzi z pustymi rękami. Tak, zdecydowanie zakupy internetowe to ułatwienie.

Szukając mojego stolika weszłam w kategorię  Stoliki kawowe , która to zaskoczyła mnie bardzo. Nie wiedziałam, że jest tyle pięknych i fantazyjnych stolików. Aż ciężko było się zdecydować.
Mój stolik to konkretnie model: MIKIT - BEŻOWY. Obecnie jest on w cenie promocyjnej 98 zł. Pomimo tego, że stolik przychodzi do skręcania, to montaż był bardzo prosty. Blat jest z tworzywa, a nóżki są metalowe, przykręcane do blatu. Montaż był szybki, wystarczyło przykręcić, nie było żadnych śrubek, więc nie potrzebny był nawet klucz. Mój stolik ma małe zarysowanie na krawędzi, ale nie reklamowałam tego, bo sama to zamaluje farbą. To dla mnie nie problem, bo ostatnio wzięłam się za przeróbki mebli.

Jeśli macie ochotę coś zamówić ze sklepu edinos.pl to udostępniam kod rabatowy na 15 zł:

73ccaedi

Kod jest dla pierwszych 20 osób.

stolik kawowy


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog