L'ORÉAL PARIS Bright Reveal

[reklama] 
Dziś w drogerii moją uwagę przykuła nowa seria L'ORÉAL PARIS Bright Reveal przeznaczona do skóry z problemem przebarwień. Mamy obecnie szczyt sezonu na przebarwienia. Moje też spędzały mi sen z powiek, ale niedawnoaczęłam z nimi skutecznie walczyć i nie jest już tak źle. Z zaciekawieniem zerkam na kolejne nowinki pojawiające się na półkach. 

Nowa seria  Bright Reveal składa się z 5 produktów: 

  • Peeling Kwasowy redukujący przebarwienia
  • Żel-Serum do mycia twarzy
  • Nawilżający Krem redukujący przebarwienia z SPF 50
  • Redukujący Przebarwienia UV-Fluid z SPF 50
  • Serum Redukujące przebarwienia
Ja dzięki uprzejmości Pure BeautyPure Beauty mam możliwość poznania 3 kosmetyków z serii L'Oreal Paris Bright Reveal. Bright Reveal Peeling Kwasowy Redukujący Przebarwienia Niacynamid + 25% [AHA + BHA +PHA]
Formuła peeling'u zawiera:
- Kwasy AHA (Alfa-hydroksykwasy) - pomagają wyrównać teksturę skóry;
- Kwasy BHA (Beta-hydroksykwasy) - pomagają zwęzić pory i zredukować niedoskonałości;
- Kwasy PHA (Polihydroksykwasy) - pomagają delikatnie złuszczyć martwy naskórek, dla bardziej rozświetlonej i gładszej skóry;
- Niacynamid - składnik znany ze swoich właściwości rozświetlających.

Skuteczność peelingu Bright Reveal potwierdzona klinicznie. Pierwsze efekty widoczne od razu to skóra która wygląda na odnowioną i rozświetloną. Następnie po 2 tygodniach zauważymy, że  przebarwienia potrądzikowe są widocznie zredukowane. Dalsze rezultaty:  3 tygodniach wszystkie rodzaje przebarwień mają być widocznie zredukowane, a po 6 tygodniach: -47% przebarwień potrądzikowych ( jest to ocena kliniczna na 77 osób przez 6 tygodni).- Dane ze strony producenta. 

Na opakowaniu są wyszczególnione środki ostrożności przy stosowaniu peelingu. Warto wiedzieć że są to wysokie stężenia kwasów do domowego zastosowania. Korzyścią na pewno jest szybkość działania, zdaniem producenta widoczność przebarwień wyraźnie zmniejsza się po 2 tygodniach. Nie zapominamy tu o wysokim faktorze SPF ochrony przed słońcem. 

 

Bright Reveal Serum Redukujące Przebarwienia 10% [Niacynamid + Kwas Aminosulfonowy]
To kosmetyk z niższym stężeniem składników niż peeling, można go stosować w codziennej pielęgnacji twarzy, rano i wieczorem.  Formuła serum zawiera 10% kompleks, na który składają się: 
- Niacynamid - pochodna witaminy B3, składnik, który pomaga redukować widoczność przebarwień i ma działanie łagodzące;
- Kwas aminosulfonowy - delikatny składnik złuszczający.

Mamy też fajne rezultaty po 1 tygodniu: widocznie znikają wszystkie rodzaje przebarwień (potrądzikowe, posłoneczne, starcze), nawet te uporczywe. Skóra jest bardziej rozświetlona. 
Przy regularnym stosowaniu, po 8 tygodniach: -77% przebarwień ( Ocena kliniczna 176 przebarwień, 88 kobiet, 8 tygodni).


Bright Reveal UV Fluid Redukujący Przebarwienia z SPF 50+ Niacynamid + Kwas LHA
Fluid z wysokim SPF to sprawdzony produkt do zapobiegania przebarwieniom, zarówno tym po trądzikowym, jak też posłonecznym i związanych z wiekiem. 

Formuła UV Fluidu zawiera między innymi:
- Niacynamid - pochodną witaminy B3 (nazywany niacyną lub witaminą PP), czyli składnik, który pomaga redukować widoczność przebarwień i ma działanie łagodzące;
- Kwas LHA - delikatny składnik złuszczający.

Skuteczność UV fluidu Bright Reveal potwierdzona klinicznie. Mamy tu obietnice natychmiastowo nawilżonej skóry, która wygląda na bardziej rozświetloną. Sprawdziłam ten fluid na skórze i jego wykończenie jest satynowe, faktycznie nie czuć na skórze. Bardzo podobają mi się też obiecywane rezultaty widoczne na skórze po 1 miesiącu stosowania go czyli  widocznie zredukowane przebarwienia, koloryt skóry jest bardziej wyrównany, młodszy wygląd. Przy dalszym stosowaniu Fluidu po 12 tygodniach: -53% przebarwień, -38% drobnych linii oraz +43% rozświetlenia (Test kliniczny, 12 tygodni, 76 osób). Kosmetyk o niewidocznym wykończeniu idealny pod makijaż. 
#skincare #brightreveal

Czytając opis całej serii Bright Reveal najbardziej trafia do mnie to że nie ma tam tylko pustych obietnic, a skuteczność produktów jest potwierdzona klinicznie. Osobiście marka L'ORÉAL PARIS przekonała mnie do siebie po raz kolejny, rok temu stosowałam serię Revitalift Clinical (współpraca barterowa)

A Ty znasz już nową serię L'Oreal Bright Reveal?


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog