Perspirex Comfort - antiperspirant

 *reklama*Hej, za nami już połowa maja, przyszła pora wyłonić drugiego ulubieńca z ostatniego boxa Pure Beauty:

Hit antiperspirant na średnią potliwość

Perspirex to nowy sprzymierzeniec w walce z plamami od potu, nie tylko latem. Sami wiemy, że to problem dla niektórym nawet przez cały rok, ale z pomocą przychodzą nam sprawdzone produkty. Super, bo ten nowy antiperspirant pojawił się wraz z ostatnim Pure Beauty box Rozkwitaj, przetestował go mój mąż. 

Co pisze o nim producent:

Dla skóry wrażliwej i normalnej. Ciesz się poczuciem komfortu na co dzień, nawet przy skórze wrażliwej i delikatnej. Stosuj co 2-3 dni. Tyle wystarczy, by w pełni korzystać z każdej chwili bez strachu o plamy pod pachami czy przykry zapach.

Średnia potliwość. Produkt świetnie sprawdza się przy umiarkowanej potliwości, skutecznie chroniąc Ciebie i Twoje ubrania! Zero alkoholu. By formuła preparatu była bezpieczna dla skóry oraz aby zminimalizować ryzyko podrażnień i dyskomfortu, w składzie nie znajdziesz alkoholu.Z pewnością wielu osobom spodoba się pojemność Perspirex Comfort. Opakowanie jest bardzo poręczne i  ma  jedynie 20 ml (akurat do wyjazdowej kosmetyczki). Produkt należy stosować raz na 2- 3 dni, wystarcza jego mała ilość, na skórze nie jest klejący, ani kłopotliwy. W tym przypadku mała pojemność wcale nie oznacza słabej wydajności. Zapach jest dość neutralny, będzie odpowiadać wielu osobom. 

Perspirex Comfort zapewnia ochronę w przypadku średniej potliwości - potwierdza to mój mąż. Przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami problem nadmiernej potliwości zostaje opanowany. Skóra pod pachami jest sucha, nie ma żadnego dyskomfortu, ani podrażnień. Przetestowane przez aktywnego mężczyznę, polecam. 


Warto wiedzieć, że marka Perspirex oferuje także produkty w wersji Original oraz Strong, a także Preparat do stóp. 

*Współpraca barterowa*Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog