Dr Wayne W. Dyer " Potęga Intencji - Naucz się współtworzyć swój świat"Lubię czytać książki, które naprawdę są zgodne z moimi zainteresowaniami. Nie tylko wzbogacają moje życie, ale też wnoszą do niego nowe wartości, wtedy sięganie po książkę jest prawdziwą przyjemnością.  Jakiś czas temu otrzymałam swój egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Galaktyka: "Potęga Intencji - Naucz się współtworzyć swój świat" autorstwa Dr Wayne W. Dyer .


Potęga Intencji - komu się spodoba książka ?

Autor - Dr Wayne W. Dyer, trochę mniej znany niż przykładowo Dr Joe Dispenza (m.in. Efekt Placebo), ciężko jest też porównywać twórczość dwóch osób, jednak ich publikacje mają wspólny mianownik, jest nim wiara w siłę pozytywnego myślenia, ale to tak mocno uogólniając. Bardziej obeznani z tematem zdają sobie sprawę, że to tak naprawdę nie wygląda. Ogólnie nurt "Kreacji własnego życia" mocno jest na topie, więc i książka godna polecenia. Po książkę chętnie sięgną osoby szukające własnej drogi życiowej, zaangażowane we własny rozwój duchowy. Nie będą też zawiedzeni wielbiciele wszelakich zagadnień z dziedziny psychologii.

Dowiedz się czym jest Intencja?

Z tego co widzę, to dostępne są różne wydania książki "Potęga Intencji", moje wydanie jest najbardziej aktualne i ukazało się w 2024 roku, jest to nowość na rynku wydawniczym. 

Wchodzą na Potęga intencji. Naucz się współtworzyć swój świat (galaktyka.com.pl) możecie pobrać fragment książki w formie PDF. Poniżej fragment opisu: 


Zmień sposób, w jaki patrzysz na świat, a świat, na który patrzysz, ulegnie zmianie. Dr Wayne W. Dyer

Wayne W. Dyer badał intencję jako występującą we wszechświecie siłę, która pozwala na zaistnienie aktu stworzenia. Opisuje ją nie jako coś, co się robi, ale jako energię, której jesteśmy częścią. Wszyscy zostaliśmy stworzeni dzięki jej niewidzialnej mocy.
Część I wyjaśnia podstawy intencji, przedstawia prawdziwe historie i przykłady łączenia się z intencją.
Dyer twierdzi, że cechami uniwersalnego umysłu intencji są: twórczość, dobroć, miłość, piękno, rozwój, nieskończona obfitość i otwarcie na innych – i właśnie je człowiek powinien przejąć.
Część II to poradnik – tłumaczy, jak wprowadzić w życie informacje zawarte w poprzednich rozdziałach.
Część III to pełen humoru opis wizji człowieka na stałe związanego z uniwersalną mocą intencji.


"Potęga Intencji" - moje przemyślenia


Jeżeli chodzi o treść to czyta się to z przyjemnością, ale też niezbyt szybko. Nie jest trudna w odbiorze, bo język jest prosty. Ciągle ma się chęć odłożenia książki i dozowania sobie jej po trochu. Własne przemyślenia odnośnie treści jak najbardziej ułatwiają zrozumienie głębi przekazu jaki ze sobą niesie. 

 Autor z pewnością miał specyficzne podejście do wielu spraw. Czasami ma się wrażenie, że to tylko górnolotne fantazje, a później okazuje się, że to naprawdę sprawdza się w życiu. Nieustannie odnoszę też wrażenie, że napisała ją osoba natchniona, wykazujące specyficzne stany duchowe (autor z pewnością dobrze obeznany był z medytacją). Tyle słowa zachęty ode mnie, pora zabrać się za czytanie własnego egzemplarza. 

Książka spodoba się też fanom Klaudia Pingot
Moja opinia odnośnie książki jest całkowicie subiektywną. Wpis ten stanowi moje luźne przemyślenia, nie mam stałej współpracy z wydawnictwem,  ale dziękuje za przesłanie mi książki jako PREZENT. 

Polecam również: Dziewięć dni w nieskończoności

A Ty co ostatnio przeczytałeś/łaś? 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog