Woda perfumowana Avon Herstory - test i pierwsze wrażenia

 

Każda z nas codziennie tworzy swoją historię, od początku i na nowo, nigdy się nie poddając. Inspiracją do powstania zapachu Avon HERSTORY jesteśmy My kobiety, Nieustraszone wojowniczki. Najlepsze mamy, odwieczne romantyczki, mocno stąpające po ziemi, wiecznie młode. 

Minimalistyczny uniwersalny Avon HERSTORY

Avon stworzył zapach dla kobiet przebojowych, które podążają za swoimi marzeniami. Kto z nas marzeń nie ma, bez nich nie da się już żyć. Zapach przeznaczony na co dzień lub na wieczór. Nie jest zbyt ciężki, więc można stosować go o poranku, niezależnie od tego czy wybieramy dres, czy elegancki styl.  Świetnie będzie współgrał także z wieczorową sukienką. 

Dlaczego Avon HERSTORY?

Nuty zapachowe według producenta: Różowy pieprz, irys, paczula. Wiadomo, że każdy inaczej odbiera zapach perfum, inaczej też czuć perfumy na skórze, inaczej na ubraniu. Trwałość jest jego mocną zaletą, na ubraniu czuć go jeszcze na drugi dzień, chociaż zaraz po psiknięciu wydaje się mocniejszy, z biegiem dnia wyostrza się tylko jego słodycz. Nie jest to jednak słodycz mdląca, dusząca, ale taka delikatna mgiełka jakby unosząca się z kielicha kwiatów. 

Minimalistyczny flakonik z białego szkła oraz delikatna beżowa barwa wody perfumowanej tworzą idealnie zgraną całość. Pojemność wynosi 50 ml, a szklaną butelkę umieszczono w prostym kartonowym opakowaniu z czerwonymi paskami i napisem marki. Nie jest to nowość marki, zapach dostępny od 2020 roku, moim zdaniem nic nie utracił na swojej aktualności. Ambasadorką perfum Avon Hersory była Agnieszka Dygant. 


Trwałość jest jego zaletą

Ziemisto-drzewne akordy nie są tak oczywiste w tym nie pozornym flakoniku. Nosiłam ten zapach przez cały dzień i ciągle miałam wrażenie, jakby gdzieś za rogiem zakwitły fiołki. Zapewne przyczyną jest właśnie budząca się do życia przyroda. Tak też działa na mnie Herstory, mam wrażenie że budzę się na nowo po długiej zimie. 

Z pewnością zapachy Avon mają swoje fanki od dziesięcioleci. Urocze flakoniki, ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że po perfumy Avonu nadal sięga spora grupa kobiet, ale nie tylko. Męskie wody toaletowe także cieszą się nie gasnącą popularnością. Avon HERSTORY to zapach spokojny, który nie drażni, a jednocześnie pobudza do działania. Jestem nim zauroczona, sprawił że na nowo odzyskałam swój optymizm. Jestem ciekawa czy macie takie perfumy, które wprawiają Was w dobry nastrój?

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog