CareO 3 Barierowy Krem do rąk

 

Witajcie, dziś pokaże Wam mojego pierwszego ulubieńca pudełka Pure Beauty z edycji Cotton Clouds. Ten box kosmetyczny tak naprawdę okazał się dla mnie pełnym topowych kosmetyków. Urzekła mnie także grafika pudełeczka przywodząca na myśl oczywiście październikowe niebo, za którym tęsknimy podczas tych szarych listopadowych dni. Możemy jednak nieco sobie uprzyjemnić te gorsze dni m.in. przez pielęgnację i zadbanie o siebie. 

artykuł promocyjny

Barierowy Krem do rąk czym jest i kto powinien go stosować?


Krem znajduje się w tubce pojemności 100 gram, która dodatkowo zapakowana jest w kartonik z informacjami. Pojemność adekwatna do przeznaczenia kremu, nadaje się też do noszenia w torebce, jeśli tylko jest taka potrzeba. Tubka zamyka się solidnie i jest szczelna. Mój egzemplarz ma ważność do 31.01.2023, a więc na pewno zdążę go zużyć. 

Czytając opis kremu do rąk CareO 3  stwierdziłam, że jest on idealny na chłodne miesiące roku, kiedy skóra naszych rąk jest wyjątkowo narażona na niekorzystne warunki atmosferyczne. Tak naprawdę jeszcze nie mamy prawdziwego sezonu na rękawiczki, jednak skóra rąk odczuwa już chłodniejsze powietrze. Również podczas prac domowych, kiedy nie używamy rękawiczek ochronnych warto pamiętać o częstej aplikacji kemu do rąk tzn. najlepiej po każdy myciu i osuszeniu ich ręcznikiem. To da nam gwarancję pełnej ochrony delikatnego naskórka dłoni. 


Jak wygląda skład kremu do rąk CareO 3


Na opakowaniu można przeczytać skład produktu. Na drugim miejscu składu widnieje Parafina, która ma właściwości ochronne. W przypadku kremu do rąk nie jestem przeciwna temu składnikowi. Warto zaznaczyć, że krem zawiera również wiele innych wartościowych składników. Znajdziemy tu m.in. Olej arganowy, Masło Shea, Wosk pszczeli oraz Oliwę z Oliwek. Skład moim zdaniem bogaty i wartościowy, nie jest jednak w 100% naturalny i nawet producent nam tego nie sugeruje. 


Barierowy Krem do rąk recenzja


Po przetestowaniu tego produktu mam jak najbardziej pozytywne odczucia względem niego. Daje się zauważyć właściwości ochronne i odżywcze kremu już po pierwszym jego zastosowaniu na skórę. Oczywiście im częściej krem nakładam w ciągu dnia, tym bardziej daje szansę aby działał ochronnie na skórę czyli tworzył tą ochronną barierę, jak sama nazwa jego wskazuje. CareO 3 Barierowy Krem do rąk szybko się wchłania i pozostawia delikatną, komfortową warstwę na skórze. Nie jest tłusty, nie pozostaje śliska, tłusta warstwa, przez co nie utrudnia pracy którą aktualnie byliśmy zajęci. Nie wypowiem się natomiast co do bariery antybakteryjnej jaką deklaruje nam producent, gdyż nie jestem w stanie tego sprawdzić pod mikroskopem. Podsumowując Krem CareO 3 Ozon to dla mnie niezły hit z tej edycji Pure Beauty. Cieszę się, że miałam okazję go przetestować dzięki temu że znalazł się w boxie kosmetycznym. Jego regularna cena jest dość wysoka, co nie znaczy że nie byłabym w stanie go kupić, skuteczność zdecydowanie przemawia na jego korzyść. 


Komentarze

 1. Cieszę się że jesteś zadowolona, ja pozostaję przy swoich ulubieńców kremach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. The hand cream sounds wonderful. Thanks for sharing your thoughts.
  xoxo
  Lovely
  www.mynameislovely.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja unikam parafiny w kosmetykach, więc ten krem zdecydowanie nie jest dla mnie 😑

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzoeki za polecajke :) lubie dobre i sprawdzone koetyki :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog