Lego Technic John Deere 9620R 4WD Tractor

 *REKLAMA*


Święta, święta i po... jak co roku znów to samo. Czas świąteczny szybko nam mija, ale pozostają nam prezenty. Dawanie podarków najmłodszym sprawia najwięcej frajdy. Trafiony prezent to ten zgodny z gustem dziecka. U nas klocki Lego to jeden z pewniaków - zawsze się sprawdzają i zapewniają mnóstwo radości na dłuższy czas. 


Klocki Lego Technic gdzie kupić?


Pewnie wiele z Was bez trudu potrafi znaleźć odpowiedni zestaw klocków dla swojego dziecka. Klocki Lego widujemy w prawie każdym sklepie z zabawkami, ale czasami trudno znaleźć tej jedyny wymarzony.  Nie zdziwi fakt, że obecnie Lego kupujemy w sklepach internetowych. Przed Świętami ma to szczególne znaczenie, bo pozwala uniknąć pośpiechu i po prostu jest wygodne. Dla syna zamówiłam taki zestaw na taniaksiazka.pl Lego Technic, jest to wymarzony prezent, długo wyczekiwany na 100% trafiony. Długo będzie zajmował honorowe miejsce na półce z zabawkami.  Z pewnością  nie będzie tylko ważnym obiektem w całej kolekcji, ale zapewni też mnóstwo wrażeń i okazji do wspólnej zabawy z przyjaciółmi. 


Lego Technik traktor czym się wyróżnia?

Opis na stronie sklepu pewnie dużo mówi nam rodzicom:

"Mocarny traktor z przyczepą
Ośmiolatkom i starszym dzieciom zafascynowanym zabawkowymi traktorami spodoba się zestaw konstrukcyjny LEGO® Technic Traktor John Deere 9620R 4WD (42136). Zaprojektowany we współpracy z firmą John Deere traktor z przyczepą ma sporo realistycznych funkcji. Wyposażony jest w ogromne koła, przegubowy układ kierowniczy i kabinę kierowcy z obracającym się fotelem." - Lego technic traktor john deere

Traktor John Deere Lego Technic - dziecko może samo go zbudować, to sprawia radość podwójną: z budowania oraz dumę z własnej pracy. Gwarancja braku nudy, to chyba wystarczający powód do zakupu.

Lego Technik to zabawa, która nigdy się nie kończy.  Dzieci które mają Lego często je przerabiają, dodając inne elementy z innych zestawów. Ruchome elementy John Deere rozwijają kreatywność młodego odkrywcy. Zestaw zalecany od lat 8, syn troszkę poniżej tego wieku układał trzy godziny.  Łączenie elementów nie sprawiało mu trudności. Instrukcja w formie papierowej jest jasna i czytelna nawet dla dzieci które nie umieją jeszcze dobrze czytać. Klocki Lego Technic Traktor John Deere to zabawka solidna i oryginalna. Spełnia oczekiwania młodego wielbiciela zabawek ruchomych i pojazdów. Doskonale rozwija wyobraźnię i buduje cierpliwość. Stymuluję motorykę małą, rozwija sensorycznie. Nie posiada dźwięków, co dla nas ma duże znaczenie. Elementy są solidne, bezpieczne, po złożeniu trwale zespolone. Dziękuje TaniaKsiazka.pl za wspaniały prezent dla syna (współpraca barterowa).

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog