Podsumowanie czerwca, nie tylko kosmetyczne


Hej, koniec miesiąca, czas na nowe podsumowanie. Przyznaje, uciekło mi gdzieś podsumowanie maja(ale były majowe momenty). Kolejny miesiąc - czerwiec, w którym dużo się działo dobrego. To mój ulubiony wpis, bo na luzie i mogę pisać co w duszy gra (chętnie pisałabym więcej takich). Zapraszam:

Dobre momenty - czerwcowe migawki

Pisałam już nie raz jak nasze życie nabiera tempa, jednak nie warto brać udziału w tej pogoni. Także prowadzenie SM i bloga pozwala zachować swoją pasję, wbrew pozorom nie piszę tylko dla współprac, choć te nie ukrywam są przyjemne. Uwielbiam testować nowości kosmetyczne, zapoznawać się z opisami produktów i pokazywać ulubieńców. Brakuje tylko czasu na więcej recenzji, ale jako mama poświęcam najwięcej czasu rodzinie. Każdego dnia staram się znaleźć czas na celebrację fajnym momentów, efekty widać w postaci zdjęć. 

Czerwiec - Wianki na Wisłą - Garnier 

Poniżej parę zdjęć w krótkiego wypadu do Krakowa. Odbywał się tam Jarmark Świętojański, ale też była okazja odwiedzić stoiska GARNIER. Marka świętuje w tym roku swoje 120-lecie. Z tej okazji odbywają się eventy w największych miastach Polski: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku. Osobiście  cieszę się, że impreza była na świeżym powietrzu oraz miała luźny charakter, dzięki temu można było przyjść o dowolnej godzinie i wyjść również. Więcej pisałam w relacji na Instagramie. 


Wypad do Krakowa tak naprawdę trwał tylko parę godzin, ale też był cennym czasem na odpoczynek, który doceniam jako mama. Poza tym w czerwcu pożegnaliśmy się ze szkołą, skończył się pośpiech o poranku, dzięki temu i wieczory mogą trwać dłużej. Sami wiecie, te letnie wieczory mają swój urok, warto wykorzystać je na celebrację natury. Posiadanie ogrodu to też dobra okazja na praktykowanie osobistego mindfulness. 


Życie na wsi - ogrodowe zachwyty 
Ten wpis upłynął mi pod znakiem dobrym chwil i tego się będę trzymać także w lipcu. Chociaż obecne czasy nie sprzyjają chwilom uważności, warto znaleźć czas na swoją pasję, która nadaje życiu sens. 


Wpisy kosmetyczne na blogu Retro mama w czerwcu i w maju
Zajrzyj też na: Majowe momenty 

Więcej letnich momentów na Letnia zmiana na plus


Dajcie znać jak minął Wam czerwiec?

Komentarze

 1. czerwiec minął Ci ciekawie,
  piękne kwiaty
  a na imrezie Garnier też byłam dzisiaj

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne wspomnienia Cudne kociaki i ciekawe wydarzenie - Venus

  OdpowiedzUsuń
 3. widzę, że czerwiec upłynął świetnie, piękne zdjęcia ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne wspomnienia i widoki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Minął mi ten czerwiec jak z bicza strzelił! Uwielbiam ten czas, gdy wchodzimy dopiero w lato- noc jest najkrótsza i wreszcie można odpocząć od szkolnego zgiełku dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam kwiaty i też je chętnie fotografuję 😀

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog