Avon Supershock Volume Light Mascara

 

Niedawno postanowiłam zmienić tusz do rzęs na nowy i zamówiłam Mascare Avon Supershock Volume Light. Tusz do rzęs zmieniam co kilka miesięcy. Mam wrażliwe oczy i w przeszłości zdarzały mi się podrażnienia. Przez pewien czas zamawiałam naturalne tusze do rzęs, nie mniej ich cena zaczęła mnie przerastać. Postawiłam więc na tusz z katalogu Avon. 

Avon Supershock Mascara Volume Light Tusz do rzęs Czarny 

Tusz przyszedł dokładnie zafoliowany, więc nie ma obawy że ktoś go przede mną otwierał. Jak się okazało w środku tusz miał różowo-czarne opakowanie,  dziewczęce i proste. Od razu zabrałam się za testowanie tuszu, codziennie wykonując lekki makijaż.Co mnie przekonało do Mascary Avon to wygląd szczoteczki, która jest silikonowa i ma bardzo fajnie ułożone ząbki, jest ich dużo, są malutkie. Tusz zostaje nałożony równomiernie po całych rzęsach, od nasady aż po końcówki, dociera do wszystkich rzęs, także tych w kącikach. Formuła tuszu ma odpowiednią konsystencję, dzięki czemu szybko on wysycha i nie odbija śladów na górnej czy dolnej powiece. Nie ma mowy o żadnym efekcie "owadzich nóżek", czy też pozostawianiu grudek na rzęsach. Rzęsy stają się wiele bardziej wyraziste, dłuższe i grubsze, ale nie wygląda to sztucznie.  


Trwałość Tuszu Avon Supershock Volume Light oceniam bardzo dobrze. Zdążyłam go przetestować przez okres trzech tygodni i nie przytrafiło mi się kruszenie czy osypywanie tuszu. Nie mam też kłopotów ze zmyciem tej Mascary, która lekko schodzi zarówno pod mleczkiem do demakijażu, jak i pod żelem do mycia twarzy. Ważność kosmetyku wynosi 3 miesiące od pierwszego otwarcia, dla mnie to czas optymalny, bo często zmieniam kolorówkę zwłaszcza tą do okolic oczu.


Kosmetyki z katalogu miewają różne opinie. Niektórzy są zachwyceni i zamawiają od lat, innym wystarczy wizyta w drogerii. Jeśli chodzi o kolorówkę dobrze jest wszystko obejrzeć, wypróbować tester itp. ale sami wiemy jak to bywa. Idziesz do szafy w drogerii, a tam wszystko pootwierane. Nie twierdzę, że wszędzie tak jest. Czasami łatwiej zamówić z katalogu, współpraca Avon to sama przyjemność. Zakupy szybkie, robione w domowym zaciszu też mogą być udane. 
Tusz do rzęs to niewątpliwie kosmetyk bardzo popularny, używany przez wiele kobiet. Z pewnością Avon Supershock Volume Light Mascara to bardzo trafiony produkt, który spełnił moje oczekiwania. 

Jestem ciekawa co sądzą o Avon czytelnicy mojego bloga? 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog