Jak szybko odmienić pokoik dziecięcy?


*artykuł reklamowy

Dzieci tak szybko rosą, dlatego zmieniają się też ich potrzeby. Remonty w pokoju najmłodszych członków rodziny trzeba przeprowadzać o wiele częściej, inaczej użytkują oni swoją przestrzeń i nie da się też za bardzo ich w tym ograniczać. To mają być ich własne cztery kąty,  które zapewnią im radość i pozwolą na rozwój.


Prosty sposób na zmianę dekoracji pokoju -  naklejki, tapety, plakaty


Każdy z nas lubi zmiany, ale słowo remont kojarzy się wielu osobom z koszmarem? Zanim nastąpi przeobrażenie starego w nowe po drodze można napotkać na mnóstwo niedogodności. A gdyby tak postawić na prostsze rozwiązania?

Obecnie zmiana wystroju ścian może być prawdziwą przyjemnością dzięki tak sprytnym rozwiązaniom jak gotowe ozdoby na ścianę. Do takich zaliczają się plakaty, naklejki i tapety. W przypadku pokoju dla najmłodszych tego typu ozdoby zyskują szczególny wymiar. Wraz z wiekiem szybko zmieniają się zainteresowania najmłodszych.

Teraz jednak dzieci mogą liczyć na duży wybór dekoracji, mebelków i innych niezbędnych sprzętów. W zależności od możliwości finansowych wybieramy różne przedmioty, warto jednak postawić na rodzime firmy oferujące artykuły do dekoracji ścian: EUDAJMONIA to prawdziwa skarbnica niepowtarzalnych wzorów tapet, naklejek i plakatów. Poniżej znajdziecie kilka przykładów:


Jak często zmieniać dekorację w pokoju?

O tym jak często będziemy zmieniać dekorację ścian pokoju decydujemy sami. Najwięcej do powiedzenia mają oczywiście starsze dzieci których gust jest już ukształtowany. Natomiast o wystroju pokoiku mniejszej pociechy z pewnością decydują jeszcze rodzice. Na pewno nie warto popadać w schematy i kierować się tylko modą. Przykładowo różowy wystrój pokoiku szybko może okazać się męczący. Może lepiej pomalować na biel, a częściej zmieniać same plakaty czy naklejki. Poniżej znajdziecie przykłady ozdób ściennych do pokoju chłopca lub dziewczynki:

Fototapety dla chłopca:

Fototapety dla dziewczynki:

Jak widać dekoracje ścienne dla dzieci to nie tylko nudne misie dla chłopca czy róże dla dziewczynki. Dajmy dzieciom to co najlepsze, udekorujmy ich świat w piękne wzory. 

zdjęcia pochodzą ze strony https://eudajmonia.eu/

Dajcie znać jakie są Wasze pomysły na wystrój ścian pokoju dziecka? Czy korzystacie z takich rozwiązań jak fototapety i naklejki ścienne?


Komentarze

  1. Bardzo lubię odświeżać całe mieszkanie w ten sposób.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piekne :) U mnie jednak nie ma miejsca na fototapety. Kiedyś cała ściana była obwieszona medalami Ani z całej Europy półki zajmowały jej puchary. Teraz widzę, że podobnie będzie u wnuczki, już ma pierwsze za sobą. na swoich wolę zdjęcia rodziny i obrazy :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog