Kreatywna zabawa z Lego City: Elektryczny samochód sportowy

 

*prezent - TaniaKsiazka.pl*Jakie były Wasze ulubione zabawki w dzieciństwie? Za moich czasów nie było zbyt dużego wyboru. Szczęście miał ten kto mógł kupować w Peweksie. Obecnie dzieciaki mają dostęp do mnóstwa zabawek. Stwierdzić można nawet, że jest spory przesyt wszystkiego i dzieci też tak naprawdę się nudzą. Dziś nieco więcej o zabawkach dla przedszkolaka, co wybrać aby zabawka spełniała swoją rolę ?


Najlepsze zabawki dla przedszkolaka, kreatywne i z pomysłem


Wszystkie mamy najlepiej zdają sobie sprawę jak trudno zająć czymś przedszkolaka. Zarówno Ci starsi jak i młodsi często narzekają na nudę, pomimo tego że mają mnóstwo wszystkiego wokół.  Dni kiedy można bawić się na zewnątrz należą do naszych ulubionych. Czasami jednak trzeba posiedzieć w domu i tu z pomocą przychodzi nam LEGO czyli najlepszy sposób na kreatywną zabawę. Taką która zajmuje czas i w dodatku rozwija logiczne myślenie u dziecka. Wiele specjalistów wypowiada się bardzo pozytywnie na temat Lego, to zabawka która przynosi korzyści na przyszłość. W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów klocków, m.in.: Lego City, Lego Creator, Lego Technic, Lego Minecraft, Lego Marvel, Lego Super Mario... Nie do końca przekonują mnie te serie nawiązujące do gier czy filmów, ale wiadomo że najbardziej liczą się upodobania dziecka. Zestawy klocków Lego dostępne są dla różnych przedziałów wiekowych i nawet maluszki mają odpowiednią dla siebie ofertę. Klocki Lego w naszym przypadku trochę odkryte późno, ale powodem była słaba dostępność, obecnie można zamówić przez internet, co znacznie ułatwia zakupy: Klocki Lego zestawy  znajdziesz na TaniaKsiazka.pl 


Naszą uwagę skupił mały Samochodzik elektryczny Lego City , kolejny do ciągle powiększającej się kolekcji syna. To coś dla małego fana nowoczesnych samochodzików. Możliwość samodzielnego złożenia pojazdu od podstaw przynosi dodatkową frajdę. Zestaw obejmuje także zabawkową stację ładowania i minifigurkę kierowcy do odgrywania ról. Samochodzik można łączyć z innymi pojazdami z kolekcji Lego City np. z Radiowozem, Wozem Strażackim, a także dodawać do większych zestawów Lego np. City Warsztat Tuningowania lub Parking dla Pojazdów. To zabawka z tej kategorii co nigdy się nie nudzi. Nawet powiększając kolekcję Lego te starsze zabawki nadal są w użyciu bo wszystko do siebie pasuje. Lego to jedne z niewielu zabawek którymi syn bawi się długi czas. 


Wpis powstał we współpracy z TaniaKsiazka.pl 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog