artykuł zawiera reklamę


Żyjemy z czasach kiedy liczy się wydajność. W pracy musimy dawać z siebie wszystko. Kryzys ekonomiczny dał nam popalić, zupełnie musieliśmy przewartościować swoje cele i marzenia. Produktywność to już chyba konieczność. Chcemy zarabiać więcej, aby pozwolić sobie na więcej...

W szponach wiecznej produktywności

Już od najmłodszych lat uczą nas aby być przydatnym. Dzieci muszą mieć ustalony plan dnia, obowiązki szkolne i domowe. Czas na zabawę jest przywilejem. Nie ma w tym oczywiście niczego złego, bo bycie systematycznym znacznie ułatwia życie. Aby być docenionym w pracy też trzeba się wykazać wielozadaniowością. Pracodawcy też dbają o odpowiednią aranżację biura, aby ułatwić pracownikom pracę świetnie sprawdzają się  www.scianki.info.pl. Pomocne są również odpowiednie szkolenia organizowane dla personelu. Tylko stałe podnoszenie kwalifikacji jest gwarancją awansu i finansowego sukcesu. Obecnie mamy też ogromną ilość bezpłatnych szkoleń online, także każdy może zdobywać kwalifikacje nawet bez wychodzenia z domu. 

Produktywność - jak nie przesadzić ?

W całej tej pogoni za karierą zawodową nie można zatracić siebie i własnych przekonań. Czas wolny i odpoczynek mają tu kluczowe znaczenie. Pielęgnowanie hobby i zainteresowań poza pracą pozwala odnaleźć idealny balans w życiu. Warto postawić na aktywny odpoczynek z rodziną, pozwolić sobie na to co sprawia nam przyjemność. Czas spędzony z bliskimi i przyjaciółmi zyskuje nowy wymiar. Sami się przekonamy, że nie łatwo utrzymać standard na wszystkich płaszczyznach życia.  Musimy jednak opowiedzieć sobie sami na pytanie: co jest dla nas ważniejsze: rodzina czy kariera? 
Komentarze

 1. Cały czas staram się odnaleźć tę równowagę między jednym i drugim.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby potrzeba produktywności nie stała się obsesją.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedno i drugie jest ważne, ale żeby
  to wszystko grało, powinna być zachowana równowaga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. JA jestem perfekcjonistką też mnie to spala

  OdpowiedzUsuń
 5. W dzisiejszych czasach dużym atutem jest to, że można wykonywać różne szkolenia bez wychodzenia z domu i tym samym poszerzać własną wiedzę :) Jest takie powiedzenie, że "z rodziną to dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu..." Oczywiście relacje międzyludzkie są ważne i potrzebne w życiu, ale warto mieć przy sobie wyłącznie zaufane osoby :) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog