Pomysł na prezent : foto kolaże i galeria druku

 

*reklama*


Nadchodzi ten magiczny czas, grudzień za pasem i myślimy już o prezentach dla najbliższych. Żyjemy szybko nie tracąc ani chwili, ale  obecnie to fotografia jest tym co przyciąga naszą uwagę.  Chcemy uwiecznić każdy ważny moment w naszym życiu. Nie rozstajemy się z telefonami z funkcją zdjęć. Robimy miliony ujęć tego samego obiektu, ale czy umiemy to w pełni wykorzystać?


Foto kolaż - dlaczego warto podarować go na prezent?


Co zrobić, aby jednak te zdjęcia zostały z nami na dłużej? Wszak dobre momenty każdy chce pamiętać, ale zwykle trafiają one na dyski i karty pamięci, które przecież nie są wieczne. Czasami leżą tam bezużytecznie przez lata i ulegają zapomnieniu. Dobrym pomysłem jest wydrukowanie tych zdjęć w postaci foto książki lub zdjęcie pojedyncze do druku jako obraz na płótnie. Obecnie takie galerie mogą dla nas stworzyć i wydrukować profesjonalne firmy. To wspaniały pomysł na prezent dla najbliższych. Z pewnością ucieszą się z takich nasi seniorzy, którzy mogą obraz powiesić w salonie i nie tylko. 

*materiał promocyjny*

Także prowadząc media społecznościowe i blogi skupiamy się przede wszystkim na zdjęciach. Ile tych zdjęć trafia w bezkresną czeluść Internetu? Czy nie warto zatrzymać tych cennych chwil tylko dla siebie i najbliższych? Warto wiedzieć, że foto obrazy to nie są zwykłe druki jakie możemy stworzyć we własnym domu. Połączenie tradycyjnego obrazu ze zdjęciem tworzy jedyny i niepowtarzalny klimat. Takie obrazy cechuje niezwykła trwałość i solidne wykonanie. Grube, drewniane ramy i zawieszki sprawiają, że obrazy są stabilne i ładnie prezentują się na ścianie. Drukowane na specjalnym, trwałym płótnie, do złudzenia mogą przypominać piękne obrazy jak w galerii. 


Obrazy i foto kolaże personalizowane - wyjątkowe  i niepowtarzalne 

Kiedy nadchodzi ten najważniejszy czas w roku, poszukujemy dla siebie i swoich bliskich czegoś wyjątkowego. Chcemy podarować upominki od serca, ale w natłoku codziennych zajęć nie mamy czasu szukać prezentów? Wręczając podarunki pod choinkę chyba najbardziej obawiamy się tego, że prezent będzie nie trafiony, lub dana osoba otrzyma dwa takie same przedmioty? Tego wszystkiego można uniknąć zamawiając prezent spersonalizowany czyli dedykowany specjalnie dla tej osoby, na tą wyjątkową i niepowtarzalną okazję. Jeżeli trudno wybrać nam tylko jedną fotografię czy obrazek dobrym pomysłem będzie foto kolaż , który stworzymy dla wybranej osoby. Korzystając ze specjalnych narzędzi i polegając na profesjonalnej firmie będziemy mieć gwarancję w stu procentach trafionego prezentu. 

*materiał promocyjny*

A czy Ty już masz swój pomysł na prezent na Święta?Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog