Lego City - Samochód wyścigowy i Laweta

 *artykuł z reklamą*


Dziś o wspaniałych zabawkach dla sześciolatka. Lego odkryłam tak późno, bo dopiero od niedawna doceniam jego zalety. Przez jakiś czas szukałam zajmujących zabawek, które sprzyjałby skupieniu uwagi i rozwijaniu manualnej zręczności. Od kiedy kupiłam pierwszy zestaw, co jakiś czas mam prośbę o nowy i nie ma się co dziwić, LEGO wciąga jak nic innego. 


Samochód wyścigowy i laweta 


Ten zestaw Lego znalazłam na LEGO City - klocki, zestawy klocków dla dzieci, figurki | księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl ale miałam z synem niezły kłopot który zestaw wybrać, było ich tak wiele. 

W końcu zdecydowaliśmy się na kolorową Lawetę z wyścigówką, czyli typowy zestaw chłopięcy. Składanie zajęło około 2 godzin, a poziom trudności był dostosowany do wieku i umiejętności dziecka. Pojazdy po złożeniu mają ruchome elementy, sama konstrukcja zabawki jest trwała, w końcu to oryginał LEGO.  Dołączone do zestawu 2 figurki postaci pozwalają prowadzić wymyślone dialogi i sprzyjają rozwijaniu wyobraźni. 

Opis: Zestaw z lawetą dla dzieci

Podkręć emocje dzięki zestawowi LEGO® City Samochód wyścigowy i laweta (60406)! To idealny prezent dla małych miłośników samochodów i ciężarówek w wieku od sześciu lat. Zawiera on ciężarówkę wyścigową z działającą rampą załadunkową oraz fajną wyścigówkę z obniżonym zawieszeniem i szerokimi błotnikami. W zestawie znajdują się też minifigurki kierowcy wyścigowego i kierowcy ciężarówki do odgrywania ról i rozmaitych przygód.

LEGO City Samochód wyścigowy i laweta 60406 klocki w sklepie TaniaKsiazka.pl


Może Cię zainteresuje też: Lego Technic John deere

Artykuł we współpracy z TaniaKsiaska.pl 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog