Podsumowanie grudnia, nie tylko kosmetyczne

Hej, z racji że moje podsumowanie miesiąca cieszy się dużym powodzeniem, specjalnie takowe dla Was. Grudniowy czas pierniczków, pierogów i choinki już za nami. W styczniowej rzeczywistości trudno się odnaleźć, zwłaszcza kiedy to już szósty jego dzień. Noworoczne postanowienia zderzone z realiami życia nabierają innego znaczenia. Zanim na dobre rozgościmy się w styczniu, zobaczmy jaki był grudzień na zdjęciach?


Jaki był grudzień 2023 ?

Jeżeli chodzi o widoki, to nawet w listopadzie mieliśmy ładniejsze, a grudzień minął pod znakiem szarości, tylko początek miesiąca uraczył nas iście zimową aurą. Największą frajdę z zimowej aury miały dzieciaki, za to rodzice troszkę stresów przeżyli na drogach. Udało się wykorzystać parę wolnych dni na wycieczki do lasu. Jednak Natura jest tym co najbardziej nam służy. W grudniu nie mogło też zabraknąć choinek, ale ten przepych w sklepach bardzo męczył, dobrze że to już za nami. Z roku na rok magia świąt traci wiele, przez wszechobecną pogoń i cały ten marketing nie myślimy o tym co najważniejsze. 

Grudniowe wpisy na blogu:

Grudzień pod względem pielęgnacji przyniósł parę ciekawych nowości. Na blogu tradycyjnie już pokazywałam najnowszy Pure Beauty box Birthday. Zmobilizowałam się również do kontynuowania Projektu denko. Jeżeli chodzi o Kosmetycznych ulubieńców to wyłoniłam dwa kosmetyki: Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie oraz Peelingujący Szampon do włosów. Bardzo interesujący okazał się też Dermobox kosmetyczny z kosmetykami marek Vichy, CeraVe i La Roche-Posay. 

W grudniu polecałam Wam książkę Marty Niedźwieckiej: O Zmierzchu. Jak przestać bać się życia i przeżyć je po swojemu. Każdy wielbiciel psychologicznej lektury będzie zachwycony. 


W styczniu mam już trochę czytelniczych nowości, ale pokażę je Wam za jakiś czas. 

Dziś krótsze podsumowanie, skupione na najważniejszych aspektach życia. Ostatnio coraz mniej lubię wrzucać tu prywatę, wolę za to luźniejsze wpisy life style, mam nadzieję że mi to wybaczycie. Tymczasem żegnam się z Wami i do następnego wpisu. 


Jaki był grudzień dla Was?

Komentarze

  1. Pięknie tam u Ciebie, zazdroszczę lasu w pobliżu :) Bardzo ciekawe podsumowanie, jak zresztą wszystkie posty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne podsumowanie, piękna zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog