Kiedy sądzisz, że masz rację ?

*Wpis reklamowy*


Popularne powiedzenie mówi że rację każdy może mieć swoją, ale jak wiemy z udowodnieniem jej przed sądami bywa różnie...

Niech stanie się sprawiedliwość !

Żyjemy w Państwie Prawa. Jak sama nazwa wskazuje rządzą w nim zasady: dla ich utrzymania są przepisy i paragrafy. Mamy do dyspozycji kodeksy prawne, których jest mnóstwo - powinniśmy czuć się bezpiecznie. Tymczasem jest zupełnie inaczej. Sprawy karne, cywilne, o wykroczenia mogą toczyć się latami,  często zyskując status przedawnienia, ale  znając e-sad.info.pl widzimy światełko w tunelu. Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, że w sądzie wygrywa ten, kto ma dobrego prawnika za plecami. 

Czym jest E-Sąd.info ?


Jak podają na stronie: "Portal E-SAD.INFO jest prowadzony przez AIF Kancelaria. Spółka prawnicza funkcjonuje na rynku od 2002 roku i specjalizuje się w windykacji i obrocie wierzytelnościami. To zespół fachowców od windykacji: negocjatorów, prawników, finansistów.
Nasz sukces został zbudowany w oparciu o wiedzę prawniczą, wieloletnie doświadczenie na rynku oraz kompetencję i zaangażowanie. Potwierdzają go certyfikaty szanowanych instytucji."

Kto oddaje długi?


Z mojego osobistego doświadczenia, to kancelarie oferujące swoje usługi internetowo często są o wiele bardziej skuteczne niż te dostępne lokalnie. Wiadomo, że w mniejszych miejscowościach nie ma takiego wyboru i często jesteśmy zdani na mało skutecznych prawników. A inwestować w coś co nie przyniesie rezultatu też nie warto. Osobiście nie musiałam jeszcze korzystać z takiej porady, ale gdybym musiała składać pozew o ściągniecie długu to na pewno  skorzystałabym z oferty Kancelarii. Warto pamiętać, że udzielając komuś pożyczki powinno się mieć jakieś potwierdzenie tego faktu. To na początek, bo kiedy dłużnik zacznie zwlekać, dopiero zaczyna się zabawa, ale takich przebojów Wam nie życzę. Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog