Lego City zestaw Ciężarówka recyklingowa

(reklama) Mamy koniec kwietnia, a więc i pora podsumowań. Jeżeli chodzi o top zestaw do zabawy mojego syna, to z pewnością jest to Lego Ciężarówka recyklingowa 60386, którą przesłała mi taniaksiazka.pl w ramach współpracy barterowej:

Zabawa w Lego nigdy się nie kończy

O zaletach Lego pisałam już nie raz, więc nie będę  powtarzać. Opis produktu bez trudu znajdziemy na stronie sklepu: LEGO City Ciężarówka recyklingowa 60386 klocki w sklepie TaniaKsiazka.pl

Zestaw z ciężarówką recyklingową

Ten zestaw z ciężarówką recyklingową, centrum recyklingu, trzema minifigurkami i figurką kota sprawia, że dbanie o środowisko jest fajne.

Drukowane i cyfrowe instrukcje budowania

Zestaw zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację LEGO Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw.

Szczegóły Lego City Ciężarówka recyklingowa


Format: 19.1 x 35.4 x 7 cm
Producent: LEGO
Rok wydania: 2023
Ilość elementów: 261
Kod producenta: 60386
Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
Model: 5702017416410Recenzję klocków Lego to dla mnie trudny temat. Sama nie składam i w czasach mojej młodości nie miałam dostępu do nich. Zresztą jakby były, to też te zestawy nie były takie wypasione jak obecnie. Dziwie się z jaką łatwością teraz dzieci potrafią to składać, bo choć dla mnie instrukcja to czarna magia, to syn złożył zestaw w około pół godziny. Myślę, że nie ma też co sugerować się przedziałem wiekowym jaki jest na opakowaniu. Warto za to pamiętać, że każdą zabawkę wybieramy z dzieckiem i dla dziecka. Lego polecam każde, to znakomity sposób na wypełnienie czasu i rozwijanie wyobraźni dziecka.Zestaw otrzymaliśmy od sklepu, ale moja opinia jest całkowicie szczera. 

Dajcie znać co myślicie o tym zestawie?

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog