Metamorfoza sypialni z Poster Store na Black Friday

 


Black Friday to dla mnie okazja do zakupów i zmian. Z tej okazji mała metamorfoza mojego kącika sypialnianego. A skoro wpis tego dnia to i będzie KOD Rabatowy dla czytelników, ale o tym dalej.


Nowe plakaty z Poster Store


W mojej sypialni zmieniłabym wiele, ale na remont już za późno. Postanowiłam więc zmienić to wnętrze dodając tylko nowe obrazki. Taka metamorfoza nie wymaga dużo pracy, a mimo wszystko cieszy. 

Plakaty i Ramkami Poster Store zamawiam nie po raz pierwszy. Mogliście już poczytać o nich na moim blogu.  Wiedziałam, że mogę liczyć na jakość i niepowtarzalne wzornictwo robiąc kolejne zamówienie.

W domu miałam już kilka średniej wielkości ramek o wymiarach 30x40, więc zamówiłam do nich tylko nowe plakaty. Niewielkim nakładem pracy zmieniłam sobie wystrój ścian w sypialni. 


Co zamówiłam kolejny raz?


Zdecydowałam się na kupno dwóch większych ramek o wymiarach 50x70, które ładnie komponują się z pozostałymi.  

Większe ramki świetnie nadają się też na obrazy do salonu, ale można je też komponować z mniejszymi rozmiarami ramek, tworząc przyjemną dla oka galerię zdjęć na ścianie. 

Dwie Małe ramki 13x18 są dla syna, na jego zdjęcia, ale chwilowo włożyłam do nich jesienne liście, zanim wydrukuje zdjęcia z komputera. 

Podobają mi się też plakaty dla dzieci i być może jak będę remontować pokój dla syna, to takie mu zamówię. Te obrazy z Poster store są naprawdę urocze. 


Moja galeria na ścianie wciąż się powiększa:


Nie wiem, czy tym razem nie przesadziłam z ilością? 


Jednak w Internecie można odnaleźć tyle wspaniałych inspiracji, że nie mogłam się oprzeć.  A co w tym jest najlepsze, to te obrazy można sobie zmieniać do woli. Ramki są naprawdę solidne i posłużą na długi czas. Mają też akrylowe szybki, więc są bezpieczne dla dzieci, które lubią poznawać świat.  Wystarczy tylko do ramek powkładać inne plakaty i cieszyć się super zmianą. 
Poniżej te małe ramki 13x18 cm, o których już pisałam. Mają one odpowiednie zawieszki, aby można je było powiesić na ścianie. Mają też podpórki, dzięki którym mogą stać na półce. Znajdziecie je na Poster Store pod hasłem Dębowe Ramki. Te ramki również są bez szklanych szybek. 


Podsumowując, moje zamówienie uważam za całkiem udane:

Co wybrałam?  Mniejsze Plakaty 30x40 cm:  Dzika Łąka,  Jeleń Szlachetny, W Lesie, Niedźwiedź, Odbicie, Protea.
Duże Plakaty  50x70 cm: Kwiaty na Łące, Jesień oraz Ramki  Dębowe o takich samych wymiarach. Małe ramki 13x18 cm.
Jak widać Plakaty dopasowują się do pory roku. Bardzo lubię zmieniać wystrój zgodnie z porą roku, ale nie wyobrażam sobie zmieniać mebli co sezon. Wymiana tylko samych plakatów do ramek jest mało kosztowna, a mimo wszystko cieszy oko. Do tego można zmienić np. poszewki na jaśki, narzutę i sypialnia zupełnie inna. 

Macie ochotę na Kod rabatowy?


Z okazji Black Friday mam dla Was kod rabatowy na zakupy w Poster Store  (ważny od 27 do 30 listopada do północy)  retromama45


Rabat obejmuje 45% zniżki na plakaty  (z wyjątkiem kategorii Selection i ramek)


Komentarze

 1. Piekne wybrałaś plakaty. Jaki to zrobiło klimat. Ja rowniez ostatnio ocieplilam mieszkanie takimi pieknymi plakatamo

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna forma odświeżenia wyglądu salonu czy sypialni. Co porę roku czy też ze względu na inne okazje można fajnie manewrować z plakatmi. Jak dla mnie fajna opcja. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się takie plakaty podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękną kompozycję stworzyłaś z tych plakatów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie to wygląda :) My mamy od pół roku kupione ramki, ale ciągle w nich obrazów brak i zamiast wisieć stoją i czekają :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam plakaty z tego sklepu i są śliczne. Piękne motywy wybrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 7. swietne wybralas ja nieco inny klimat tym razem

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też mam u siebie tego jelenia. Jest cudowny :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog