Wideodomofon - jak poczuć się bezpieczniej w domu?

 


[artykuł reklamowy]

Niezależnie od tego czy mieszkamy na wsi czy w mieście mogą nas spotkać różne sytuacje, które zagrażają naszemu bezpieczeństwu. Warto rozważyć zakup wideodomofonu, to urządzenie pomoże nam kontrolować kto ma prawo wejść do naszego mieszkania, czy na teren posesji, a kto okaże się intruzem. Choć tak naprawdę nie powinno się oceniać człowieka po powierzchowności, to własne poczucie bezpieczeństwa jest najważniejsze. 

Wideodomofon co to takiego i jakie posiada funkcje?

Czasy się zmieniają i wraz z rozwojem nowych technologii mamy też wpływ na poczucie własnego bezpieczeństwa. Dostępne w sprzedaży wideodomofony są coraz bardziej zaawansowane technologicznie i zwyczajnie ułatwiają nam codzienne życie. 

Wideodomofon do urządzenie działające w technologii wifi, pozwala obserwować na ekranie telefonu bieżącą sytuacje, posiada też opcje nagrywania i robienia zdjęć. Zwykle wyposażony też we własny monitor. Kamery montowane też przy bramie, dzięki czemu można skorzystać z funkcji zdalnego otwierania. Dobry sprzęt posiada także aplikację umożliwiającą podgląd zdjęć i filmów zarejestrowanych na karcie pamięci monitora. Bez trudu udaje się sparować ze smartfonem, także nawet będąc w pracy widzimy co dzieje się wokół domu. 

Sprawdzony sprzęt dostarczy 5tech.pl

Kamery wokół domu 

Wiele osób decyduje się na montaż kamer w budynku mieszkalnym, jak też wokół niego. Pozwala to kontrolować sytuację na wypadek wyjazdu na wakacje, czy nawet na weekend. Nie zawsze mamy życzliwego sąsiada i wtedy kamera jest dobrym rozwiązaniem. Daje nam możliwość podglądu na bieżąco sytuacji wokół domu, jak też zapewnia poczucie bezpieczeństwa i pozwala chronić nasz dobytek. 

Podsumowując: zarówno montaż kamer jak i wideodomofonu zapewnia poczucie niesamowitego komfortu oraz ułatwia życie. Decydując się na zakup urządzeń poniesiemy jednorazowy koszt, który może nie jest mały, ale z biegiem czasu się zwraca. 

Komentarze

 1. Mam dwa i jestem bardzo zadowolona z ich działania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na osiedlu mojej córki wszyscy mają. Świetny wynalazek, wiesz kto idzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mamy domofonu, ale mamy kamerę. Muszę przyznać, że śpię spokojnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem za... Nie mamy domofonu ale kamery i psa 😉czuje się bezpieczniej w tych czasach gdzie słyszy się same kradzieże i pobicia na własnym podwórzu... A nawet kradzieże roślin... I to w mojej okolicy. Zapłakałabym się gdyby ktoś mi zakosił kwiaty...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog