Kreatywne Klocki Plus-Plus midi

Klocki Plus-Plus Midi Basic to mały zestaw liczący 25 sztuk elementów.


Lubię wyszukiwać dla mojego syna nie banalne zabawki. Takie, które faktycznie rozwijają jego umiejętności. Dziecko trzyletnie intensywnie się rozwija i potrzebuję do stymulacji różnych bodźców. Mój syn jest raczej z tych aktywnych dzieci i ciężko mu jest usiedzieć w miejscu. Kiedy jest chory jednak ma wskazany odpoczynek. A niestety patrzenie na bajki nie jest dobrym sposobem regeneracji. Klocki natomiast to fantastyczny pomysł. Rozwijają kreatywność, stymulują zmysły i wypełniają wolny czas. Pozwalają usiąść, zastanowić się i poćwiczyć rączki.

klocki dla dzieci


Chociaż klocki  Plus-Plus wyglądają nie pozornie, to dla małych rączek jest to raj do zabawy. Bardzo łatwo się je łączy w różne kształty, a połączenia te są trwałe. Dziecko tworzy przeróżne figury miksując kolory lub łącząc je podobieństwem.  Klocki  te potrafią zająć na dłuższy moment, więc na pewno jest to zabawka trafiona.

Wiem, że obecnie w sklepach można znaleźć całe mnóstwo zabawek. Warto jednak zwracać uwagę na ich bezpieczeństwo. Dziecko dotyka plastiku, zdarza się, że dotyka ust. Dla mnie bardzo ważne jest to, że klocki Plus-Plus są wyprodukowane w Danii oraz że nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki te spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

klocki


Niedługo pewnie pomyślicie o prezentach dla najmłodszych z okazji nadchodzących Mikołajek i Gwiazdki. Zerknijcie więc na ofertę mokopico.pl , gdzie znajdziecie m.in. właśnie te klocki Plus-Plus.  Polecam.


Komentarze

 1. Fajna sprawa, nie widziałam ich jeszcze, a faktycznie niedługo sezon prezentowy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne:) warto się im przyjrzeć

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny, wartościowy pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam jeszcze o takich klockach. Może kupię mojej żeby się nie nudziła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. polecam, te plus- plus nie dość, że po prostu ładne, to wytrzymałe

   Usuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog