Jak ożywić sypialnię ? Plakaty i ramki Poster storeDlaczego Poster store?


Poster Store to sklep, który dotychczas był mi znany tylko z blogów. Zachwycałam się aranżacjami, jakie potrafiły zrobić inne panie domu. Od dawna marzyła mi się taka przemiana mojego smutnego i minimalistycznego wnętrza.

Plakaty to obecnie bardzo modny sposób dekoracji ścian.  Co prawda obawiałam się troszkę, czy nie przesadzę z ilością, jednak zmiana była mi bardzo potrzebna. Chciałam kupić solidne ramki i piękne plakaty za jednym zamachem, najlepiej bez konieczności szukania w sklepach stacjonarnych.

Obrazy to bardzo szybki i prosty sposób na odmianę wnętrza. Nie trzeba od razu przemalowywać ścian, jeśli znudzi nam się np. biała sypialnia, tak jak to było u mnie. Wystarczy dobrać odpowiedni kolor ramek, do tego plakaty i można szaleć.


Moje wrażenia z zamówienia na Poster Store


Kiedy rozpakowałam moje ramki i plakaty, to byłam bardzo szczęśliwa. A jak zobaczyłam jakość wykonania, jeszcze bardziej się uradowałam. Dotychczas oglądałam ramki z jakichś sklepów sieciowych i one były innej jakości. Nie wiem czy gorszej, na pewno bardziej ciężkie.

Ramki z Poster store są lekkie, ale solidne. Ja wybrałam rozmiar ramki 30x40. Warto podkreślić, że szybki ramek są akrylowe, a wiec bezpieczne i nie stłuką się. Nie błyszczą się też tak jak szkło, ale nie są też matowe. Jak dla mnie to plus, bo moje ramki wiszą na wprost okna, które wychodzi na stronę południową.


Od góry kolejno: Plakat pióra, niżej Plakat Beżowa Natura, dalej Amalfi Łuk. Plakat Spring Migration, Łapacz snów, Fontanna. Ramki dębowe o wymiarach 30x40
Niestety nie wszystko udało się uchwycić ładnie na zdjęciu, gdyż jak wspominałam, jest to ściana, na którą pada światło z okna południowego.

Co jeszcze oferuje nam Poster Store


W Poster Store są dostępne również Plakaty dla dzieci, więc jak będę dekorować pokój dla syna to na pewno zajrzę ponownie. Moje dziecko uwielbia naturę. W tym sklepie widziałam fajne motywy zwierząt, obrazki z mapami geograficznymi,  a nawet zdjęcia z safari. Zapewne każdy rodzic wybierze coś dla swojej pociechy.

Natura&Botanika plakaty, jakie wybrałam idealnie odzwierciedlają moją romantyczną duszę. Oglądając takie, od razu czuję harmonię i spokój. Bardzo długo szukałam takich zdjęć, które by mi się podobały, ale nie były nadmiernie wyraziste. Myślę, że udało mi się bardzo dobrze dopasować do nich te ramki i wszystko naprawdę wygląda świetnie.

Poniżej widać, jak plakaty komponują się na ścianie :Jeśli zachęciłam Was do takiej metamorfozy pokoju, sypialni, czy salonu, to mam dla Was jeszcze jedną gratkę.


Kod Rabatowy na plakaty, dający możliwość zakupu z 30% rabatem (z wyjątkiem kategorii Selection):  retromama30

Kod jest ważny przez miesiąc od dnia dzisiejszego.
Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog