Nieśmiertelność duszy, Podróż między wcieleniami

Nieśmiertelność duszy książka

 

Tematy związane z duchowością robią coraz większą furorę w Internecie. Materializm niektórym już się znudził i zaczynają szukać innych ścieżek do osiągnięcia szczęścia. Z pewnością jedną z dróg jest wiedza, książki i ogólny rozwój duchowy. Właściwie to jest źródło bez końca. 


"Nieśmiertelność Duszy" przeczytałam już jakiś czas temu. Musiałam jednak odłożyć i na spokojnie przemyśleć. Jestem osobą wrażliwą i takie rewelacje zawsze robią na mnie ogromne wrażenie. Właściwie to nie jest moja pierwsza książka o doświadczeniach poza ciałem. Swego czasu dwa razy przeczytałam "Dowód" (Eben Alexander) , książka ta do dziś bardzo mnie wzrusza. 
Lisa Williams autorka książki "Nieśmiertelność duszy"

Medium i jasnowidz o niezwykłej umiejętności komunikowania się z bliskimi i przyjaciółmi , którzy udali się na drugą stronę. Wystąpiła  w wielu popularnych programach. m.in. Oprah, Good Morning America.

Lisa posiadała mediumiczne zdolności od dziecka. Widywała duchy, rozmawiała z nimi, ale ukrywała to przed otoczeniem z obawy przed wyśmianiem przez otoczenie.  Z pewności posiada wyjątkowy dar. Również jej babcia była medium i zajmowała się tym zawodowo przez całe życie. 

Brzmi to może jak scenariusz  serialu. Nie da się jednak ukryć faktu, jak wielką karierę robi Lisa. Nie tylko pisze książki, które w dużej mierze opierają się na jej doświadczeniach, ale jest też znaną postacią z telewizji. Jej życiorys ewidentnie ukazuje, że w życiu nie ma przypadków i wszystko ma jakiś cel. 


książka


Śmierć nie jest tematem tabu...

Z pewnością wiele ludzi żyjąc Tu i Teraz nie myśli o śmierci. Przyzwyczajono nas do ignorowania tematu. Mam wrażenie, że nakręcają nas od dziecka tylko na konsumowanie. Bezustanną pogoń, by mieć jak  najwięcej, coraz lepsze przedmioty. Bycie maszynką w całym trybiku...

W środku jednak pozostaje pustka. I kiedy się zorientujemy, że czegoś brak, to zaczynamy poszukiwać prawdziwego sensu życia. Bo jaką wartość ma mieć tylko gromadzenie dóbr, skoro i tak kiedyś potrzeba to wszystko zostawić. Z tego powodu trzeba zadbać o wartości duchowe. 

Niektórych śmierć napawa tylko lękiem, wszak wszystko co nie znane budzi strach. Sięgając po takie książki, jak "Nieśmiertelność duszy" w łatwy sposób można rozwiać swoje wątpliwości. Czytanie opisów cudzych doświadczeń z pogranicza śmierci jest bardzo fascynujące. Jednak u niektórych może wzbudzić skojarzenia z fantastyką. Faktem jest na pewno, że każdy umrze, dlatego odkładanie tego tematu nie jest niczym mądrym. 


Kim są przewodnicy duchowi?

Lisa Williams otwarcie przyznaje, że nie napisałaby swojej książki, gdyby nie pomoc przewodników duchowych. Każdy z nas takich posiada, ale nie każdy może z nimi rozmawiać (w dosłownym znaczeniu tego słowa). Czasami jednak daje się odczuć subtelne podpowiedzi.

Niektórzy sądzą, że to tylko intuicja, albo podszepty świadomości. Jakby tego nie nazwać, to nie można oprzeć się wrażeniu, że autorka na pewno była bardzo natchniona. Niektóre rozdziały są dosłownym cytatem tego, co mówił do niej Duch. Nie jest to jednak książka dla osób z zamkniętych umysłem, czasami brakuje tu logiki.


Gdzie trafi dusza po śmierci?

Najbardziej przejmujący, barwny opis wędrówki duszy jaki dotychczas poznałam. Po przeczytaniu tego rozdziału z pewnością można powiedzieć, że strach przed śmiercią mija. Ukazana jest ona jako początek fascynującej podróży przez kolejne Sale, w których dusza się uczy, oczyszcza i przygotowuje do dalszej wędrówki. Spotyka tam pomocne istoty...

Lisa opisuje kolejne etapy, przez które musi przejść każda dusza. Czy trafi do piekła, czy do nieba? Gdzie idą po śmierci złe dusze? Czy psychopaci, zbrodniarze, samobójcy będą skazani na wieczne potępienie? Jak bardzo kocha nas Bóg? Tego Wam nie zdradzę, bo odebrałabym Wam całą przyjemność z czytania: Nieśmiertelność duszy, Podróż między wcieleniami

Książka składa się czterech części i w sumie jest 16 rozdziałów. Liczba stron 323

link afilacyjny w artykule

Komentarze

 1. Chętnie bym przeczytała, tematyka bardzo mnie interesuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że i na mnie wywarłaby sporo emocji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już wpisuję ją na listę! Temat bardzo dobrze mi znany, i uwielbiam czytać takie pouczające książki,z których można się czegoś nauczyć i wcielić w życie. Pisz dalej kochana takie recenzje z pogranicza duszy🙂

  OdpowiedzUsuń
 4. nie moja bajka ale zaciekawily mnie piekne astry

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog