Dodatki w sportowym stylu Newchic

 Wiosna zachęca do modowych eksperymentów. Kolorowe dodatki mogą nieźle uzupełniać nasz styl. Przy tym nie ma potrzeby wymiany całej garderoby, bo nawet jedna rzecz może odmienić całą stylizację. 

W sklepie Newchic znalazłam ciekawe modowe inspiracje, które pozwolą każdemu zmienić swój styl. Pora na wesołe kolory i fantazyjne wzornictwo. Zajrzyjcie do moich inspiracji :


Czapki z nadrukiem nie tylko uzupełniają garderobę, ale też są bardzo praktyczne.  Te kwieciste kapelusze od razu przywołują uśmiech i dodają optymizmu. Zestawiłabym je z neutralnym strojem, zyskując tym samym niebanalny look. 
Z pewnością ciekawe są też haftowane czapki z daszkiem  , nie każdy bowiem jest przekonany do kapelusza. Czapka to fajny wybór na rower, czy do innych sportowych stylizacji. 


Wybierając kwiatowe płaskie buty zwracam uwagę przede wszystkim na ich wygodę. Płaski obcas sprawia, że można nosić cały dzień bez obawy o komfort. Ciekawe wzornictwo z pewnością sprawi, że będziemy się wyróżniać pośród tłumu. 
Dla wielbicieli mody sportowej są  tenisówki z kolorowymi blokami. Minęły już czasy kiedy do wyboru były tylko białe lub czarne buty. Obecna moda daje wiele możliwości, tak że prawie każdy może uzyskać niebanalny look. Można odmienić nudny strój tylko za pomocą jednego dodatku. 
A może ktoś myśli już o wakacjach? Super byłoby wybrać się na plażę, czy basen, ale buty do wody dla mężczyzn  mogą być po prostu niezbędne. Obecnie nie jesteśmy zdani tylko na nudnie wyglądające obuwie sportowe. Także te wodne dyscypliny sportu zasługują na niebanalne rozwiązania. 

artykuł promocyjny

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog