Prosty sposób ma smaczny i zdrowy obiad z Carrefour


Z kreatywnością w kuchni bywa różnie. To co jednak lubię najbardziej, to szybkie i proste posiłki, zwykle składające się z warzyw i mięsa. Takie dania zapewniają wszystkie niezbędna składniki, a na talerzu wyglądają smacznie i kolorowo. Latem mam dużo produktów z własnego warzywniaka, ale pewne składniki i tak muszę zakupić. Jednym z nich z pewnością jest makaron, ale nie tylko...


Produkty własnej marki Carrefour 

W sierpniu miałam okazję brać udział w projekcie trnd.com : testowałam produkty marki własnej Carrefour. Rzadko kiedy zaglądam do tego sklepu, bo nie mam po drodze, ale dzięki projektowi mogłam się przekonać, że mają fajne produkty w dobrych cenach. Do testowania otrzymałam Oliwę z oliwek, Makaron świderki oraz Passate pomidorową. Z tych trzech składników można stworzyć smaczny posiłek np. makaron z mięsem w pomidorach lub domowe leczo, to drugie danie jest na zdjęciu. Cukinia, pomidory i bazylia dają obfity plon w tym roku, ale makaronu własnego nie zrobię. Świderki marki własnej Carrefour po ugotowaniu są sprężyste i jędrne, nie rozgotowują się, nie robi się ciapa. Świetne do zup, dań mięsnych, czy nawet na makaron z serem. Oliwa z oliwek ma przyjemny smak i w zasadzie nie odbiega jakością od innych dostępnych w sklepach, smażę na niej oraz dodaje do sałatek.  Pomidorowa Passata czeka jeszcze na swoją kolej z uwagi na to, że mam własne pomidory z ogródka,  ale myślę że sprawdzi się do Spaghetti Bolognese. 


Dajcie znać jakie są Wasze ulubione składniki w kuchni, bez czego nie wyobrażacie sobie gotowania?


Jeśli jeszcze nie macie profilu na TRND to zawsze możecie go założyć, czasami można poznać ciekawe marki i wziąć udział w testowaniu produktów.


Komentarze

 1. Wieki już nic nie terstowałam na TRND. Fajne te produkty! Regularnie robię zakupy w Carrefour, ale ich jeszcze nie kupowałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie ostatnio cukinia często gości w kuchni, bardzo fajne produkty ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mi nie po drodze do Carrefour'a 😐

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio mało gotuję, na pomidory jestem uczulona, nie chce mi się wymyślać, robię coś na szybko.

  OdpowiedzUsuń
 5. ooo szybkie i proste to dla mnie ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo rzadko jestem w tym sklepie więc nie skuszę się na zakup tych produktów. A TREND znam, ale juz jakiś czas temu zrezygnowałam z ich "akcji".

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog