Czas na prezent, nie tylko na Walentynki

*artykuł reklamowy* Jak często lubimy dawać i otrzymywać prezenty? Każdy miesiąc roku ma jakąś okazje do obdarowywania się nawzajem. W lutym z pewnością taką okazją są Walentynki, to już naprawę ostatni moment na zakup prezentu dla ukochanej. Do Walentynek pozostał ponad tydzień, ale trzeba też zostawić trochę czasu na dostawę. 

Co podarować ukochanej osobie ?

Jak co roku nie wiesz co kupić ukochanemu. Najprościej byłoby zawinąć siebie w papier i samej być prezentem. To niezły pomysł na prezent, który może i sprawdza się  filmach, ale w życiu oczekujemy czegoś więcej. 

Z jednej strony te wszystkie lata spędzone razem sprawiają, że znamy się bardzo dobrze i każde z nas wie co lubi ta druga osoba. Powinno to ułatwiać wybór prezentu, ale z drugiej strony jest jeszcze trudniej. Po tylu latach wciąż chcemy siebie zaskakiwać. Mężczyźni mają trochę łatwiej, zwykle kupują kwiaty lub czekoladki, natomiast zakup prezentu dla męskiej połówki nasuwa mnóstwo nie potrzebnych dylematów. 

Wyjątkowej osobie należy się prezent niepowtarzalny i najlepiej aby był dostosowany do jej osobistych preferencji, takie podarki oferuje np. Sklep z prezentami MURRANO. Warto też postawić na czas spędzony razem i być może dobrym pomysłem będą bilety do kina lub rezerwacja kolacji w restauracji. 


Dużą popularnością obecnie cieszą się Foto prezenty.  Możemy wybrać spersonalizowaną ramkę ze zdjęciem, foto album który przywoła dobre wspomnienia. Chyba nie ma bardziej praktycznego prezentu dla męża niż termo kubek z imieniem. Kobiety bardzo chętnie przyjmują na prezent biżuterię, która jest ponadczasowa i nigdy się nie znudzi. Zapewne nie zdziwi nas też bielizna podarowana na Walentynki, która nie tylko jest praktyczna, co też stanowi aluzję do miłosnych spotkań w alkowie. 

Niezależnie co kupimy na prezent ukochanej osobie, pamiętajmy że najważniejsze są małe codzienne uprzejmości i bycie razem. Czasami zwykły kwiatek bez okazji ucieszy bardziej niż drogocenna biżuteria od wielkiego dzwonu, raz na rok. 

Komentarze

  1. Często zdarza się, że mam problem z wyborem prezentu, zależy mi zawsze, żeby sprawić jak największą przyjemność osobie, którą chcę obdarować. Wybór nie jest łatwy ;)
    Pozdrawiam ciepło, Agness:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog