Przygotuj skórę na wiosnę z L'Oreal Revitalift Filler


Wpis reklamowy - współpraca barterowa

Ostatnie dni pozwoliły nam już odczuć wiosnę, zrobiło się cieplej i słońce tak przyjemnie grzeje. Myślę już o zmianie pielęgnacji na wiosenną, choć myślę że zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Nie chowam jeszcze swetrów, ale robię porządki kosmetyczne i zmieniam krem na taki o lekkiej konsystencji. 

Cieszę się że mogę teraz przetestować kosmetyki z najnowszego boxa jaki przesłało mi Pure Beauty: "Przygotuje skórę na wiosnę" zawiera 3 produkty od L'Oreal Paris które odbudują uszkodzoną barierę hydrolipidową skóry.  Mamy tu zaawansowane formuły, które odmienią skórę dzień pod dniu. 

Przygotuj skórę na wiosnę z Revitalift Filler - kosmetyki z czystym kwasem hialuronowym, seria dla każdej z nas, rewolucja w pielęgnacji ?


Poniżej możecie obejrzeć jak prezentował się ten box:W boxie "Przygotuje skórę na wiosnę" znajdziemy trzy pełnowymiarowe produkty z serii Revitalift Filler:


Warto wiedzieć dla kogo ta seria kosmetyczna będzie odpowiednia. Zarówno Serum do twarzy, jak i  Serum pod oczy oraz Intensywnie wypełniający Krem to  kosmetyki o działaniu przeciwzmarszczkowym, nawilżającym i wygładzającym. Producent zapewnia, że cząsteczki kwasu hialuronowego zawartego w tych kosmetykach przenikają w głąb skóry, a następnie wypełniają i wygładzają zmarszczki mimiczne. Ta seria L'Oreal Revitalift Sprawdzi się w pielęgnacji anti-aging, dla  każdego typu skóry. Warto poznać składy kosmetyków, aby dowiedzieć się czy będą one odpowiednimi dla nas. L'Oreal Paris Revitalift Filler Serum do twarzy Przeciwzmarszczkowe 1,5 % Czystego kwasu hialuronowego

Produkt pełnowymiarowy/ 30 ml


Informacje Producenta: Revitalift Filler Serum Wygładzające z 1,5% czystego kwasu hialuronowego to skuteczne rozwiązanie dla odwodnionej skóry, pozbawionej blasku. Formuła zawiera trzy rodzaje skoncentrowanego kwasu hialuronowego: makrocząsteczkowy, mikrocząsteczkowy oraz mikrowypełniający, zapewniając natychmiastowy efekt nawilżenia. Serum wygładza skórę już w 1 godzinę*, a przy regularnym stosowaniu, wspomaga redukcję aż 47%** zmarszczek w ciągu 6 tygodni.


L'Oreal Paris Revitalift Filler Serum pod oczy z 2,5 % Czystego kwasu hialuronowego + Kofeina 

Produkt pełnowymiarowy/ 20 ml


Informacje producenta: Nasze pierwsze serum pod oczy z kompleksem 2,5% czystego kwasu hialuronowego i kofeiny. Czysty kwas hialuronowy wspomaga intensywne nawilżenie i redukcję zmarszczek wokół oczu, a kofeina pomaga zredukować cienie pod oczami. Serum posiada potrójny, metalowy aplikator, który zapewnia chłodzący masaż i pomaga zmniejszyć obrzęki na powiekach. Bez substancji zapachowych.

L'Oreal Paris Revitalift Filler Intensywnie Wypełniający Krem na dzień z SPF 50

Produkt pełnowymiarowy/ 50 ml


Informacje producenta: Revitalift Filler Intensywnie Wypełniający Krem Anti-Age z wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50 wzbogacony trzema rodzajami kwasu hialuronowego pomaga przywrócić skórze sprężystość i chronić ją przed fotostarzeniem. Skóra jest natychmiast nawilżona*, a po 4 tygodniach staje się bardziej sprężysta z widocznie zredukowanymi zmarszczkami**. Lekka formuła kremu zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, nie pozostawiając białych śladów ani tłustego wykończenia na skórze. *Test instrumentalny, 23 kobiety. **Ocena kliniczna, 42 kobiety, 4 tygodnie.

 #revitaliftfiller #skinbarrier #skincare @lorealparisDajcie znać czy zmieniacie pielęgnacje na wiosnę?


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog