Co decyduje o elegancji: złota biżuteria

 


Mając na myśli elegancje zawsze przypominają mi się te wszystkie okazje, kiedy to ubieram strój odświętny. Spotykamy się w restauracji z rodziną i znajomymi, celebrujemy doniosłe chwile. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, zakładamy więc piękne ubrania, buty oraz biżuterię. 


Złota biżuteria stanowi o stylu?


Elegancka złota biżuteria stanowi nieodłączny element wyszukanego stylu. Nosząc wysokiej jakości Złote bransoletki możemy poczuć się luksusowo, nie tylko na specjalne okazje, ale i na co dzień. Biżuteria zdobi, dodaje poczucia pewności siebie i też podwyższa naszą energię. Obecnie biżuteria nie należy już tylko do kobiecego stylu, mężczyźni również lubią się nią przystroić. Wyjątkowe właściwości złota


Noszenie złotych ozdób poprawia nasze samopoczucie poprzez doznania estetyczne, ale nie tylko. W złocie kryje się jakaś magia. Pozwala nam ono zachować młodość i radość życia . To nie tylko energia męska solarna, ale i symbol bogactwa, młodości.  Chroni nasze siły witalne i przyciąga dobrobyt.

Nosząc złotą biżuterię nie tylko więc mamy poczucie bogactwa, ale też przyciągamy je do siebie. Zamiast dużej ilości taniej plastikowej biżuterii lepiej postawić na wysoką jakość i mieć np. jedną ozdobę, ale za to z prawdziwego złota, które jest ponadczasowe. 
Złota bransoletka na co dzień?


Minęły już czasy, kiedy złoto zakładało się tylko na wystawne przyjęcia. Obecnie można dobrać sobie delikatniejszą i wygodną biżuterię także na co dzień. Nosimy ją aby dodać sobie pewności siebie i poczuć się wyjątkowo. Biżuteria złota to nadal ponadczasowy pomysł na prezent. Wzbogacona o grawer z imieniem z pewnością sprawi radość i będzie podarkiem nie tylko na jeden sezon, ale na parę lat. 

Niektóre ozdoby i przedmioty nigdy się nie starzeją i do takich z pewnością należy złoto. Mówią, że kiedy nadchodzą niepewne czasy, to warto inwestować w biżuterię która zawsze będzie dawać nam poczucie stabilizacji. 


źródło zdjęć: Pixabay, https://www.murrano.pl/zloto/bizuteria-zlota/zlote-bransoletki/


artykuł promocyjny

Komentarze

 1. Złoto na pewno dodaje całej stylizacji szyku i jest niezwykle eleganckie. Druga sprawa jest taka, że niektórzy mogą nosić tylko złotą biżuterię.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja muszę nosić jedynie złotą biżuterię ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam złotą biżuterię, niestety mam tylko pozłacaną. Będę musiała to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja lubię każdy rodzaj biżuterii :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam, że złoto przyciąga złoto ;) Ogólnie nie lubię złotej biżuterii i mam tylko złotą obrączkę, a tak to wszystko ze srebra. Wydaje mi się ono delikatniejsze.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog