Jak odmierzać czas? Życiowe prawdyCzas szybko biegnie i nie da się go zatrzymać. 

Niezależenie od tego co robimy, nasz czas upływa. Zbliżamy się do kolejnych etapów w życiu, często uciekają nam sprawy istotne. 

Skupiamy się często na rzeczach mało ważnych.

Ktoś coś powiedział, co mocno nas dotknęło, za chwilę ta osoba już o tym nie myśli. Nie warto przejmować się cudzym zdaniem, bo tak naprawdę to my tworzymy swoją rzeczywistość.

To nie tylko samospełniająca się przepowiednia, to skutek wyprzedza przyczynę. Nie ma w tym magii, to fizyka kwantowa. Nowe dziedziny, jak choćby epigenetyka dają zupełnie nowe spojrzenie na otaczający nas świat. Warto czerpać ze źródła

A jest nim nasze Serce. Odbierając świat sercem, mamy szansę na rzeczywistość pełną miłości i zrozumienia. Dając sobie miłość i troskę dbamy nie tylko o Tu i Teraz, lecz tworzymy dla siebie nowy, lepszy Świat.

Co by było gdybyśmy w ogóle nie potrzebowali innych ludzi? Nie musieli się przejmować ich opinią. Być zupełnie niezależnym człowiekiem? Czy mało kto może sobie na to pozwolić? Mamy przecież rodzinę, bliskich, przyjaciół, którzy są dla nas ważni. 

Z jakiegoś powodu jedni ludzie potrafią wyjść ze śmiertelnej choroby bez uszczerbku.  Innych powali malutka bakteria? To jest właśnie siła ludzkiej podświadomości. Bo jesteśmy kimś więcej niż nam się wydaje. Mamy ogromną moc, która w nas drzemie i czeka na rozbudzenie. Wystarczy uwierzyć...i zaczną dziać się cuda. 


Mówili nam kochaj bliźniego swego jak...

A ile tej miłości potrafimy dać sobie sami? Czy tyle tylko, ile dano nam w dzieciństwie? Czy może tyle, aby zasłużyć sobie na czyjś szacunek i podziw? I czy w ogóle trzeba walczyć o cudzą miłość? A może lepiej przyjąć, że każdy na nią zasługuje. 

Bądźmy dla siebie dobrzy, utulmy swoje wewnętrzne dziecko. Każdy ma lepszy i gorszy dzień. Nie nad wszystkim mamy kontrolę.  Nie musimy nikomu nic udowadniać. Dbajmy o czas z rodziną, bo jest on bezcenny, zegarki Bulova pomogą nam odmierzać go właściwie. 

Amerykańska marka  Bulova zachwyca perfekcją widoczną w najdrobniejszych detalach. Są to zegarki luksusowe i perfekcyjnie dopracowane. Producent dba o zastosowanie najnowszych technologicznych rozwiązań. Oferuje produkty damskie, jak i męskie. 

artykuł promocyjny

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog