Czy istnieje Suplement idealny?

zdjęcie Pixabay


W temacie suplementacji można by wiele pisać. Jedni są zwolennikami, inni są przeciwni. Zanim wybierzemy suplement idealny, warto się zastanowić jak wygląda nasza dieta i co można uzupełnić z pożywienia, a nie od razu sięgać po tabletkę czy kapsułkę. 


Dlaczego współczesna medycyna ponosi porażkę?


Poniższa grafika idealnie obrazuje z czym się zmagamy. To jest cena nowoczesności, rozwoju i cywilizacji. Zanieczyszczone środowisko,  zatrute gleby, żywność zubożała w składniki odżywcze, przetworzone jedzenie i stresujący tryb życia. Uprawiać ogród z EKO warzywami nie każdy ma możliwość. Czy więc jesteśmy skazani na porażkę i musimy zachorować? Niekoniecznie, bo nadchodzi prawdziwa rewolucja. 


Terapia Komórkami macierzystymi 


Owoc pracy 15 lat badań,  aż 700 naukowców. Dotychczas dostępne tylko na rynku Azjatyckim, obecnie wchodzi na Europejski. Jest nadzieją na wyleczenie wielu przewlekłych chorób. Purtier Placenta to wysokiej klasy suplement zdrowia. Opracowanie go w początkowym założeniu miało być tylko dla specjalnie wybranych elit, w celu przedłużenia młodości. 

Purtier Placenta dostarcza minerały, pierwiastki i odpowiednie wartości odżywcze niezbędne dla poprawy funkcji całego organizmu. Działa jak paliwo dla komórek, które tworzą organy, poprawiając funkcjonowanie ciała, dostarczając brakujące elementy niezbędne dla zdrowia. 

 

Co zawiera ten innowacyjny Suplement?

Składniki zawarte w kapsułkach Purtier Placenta zawiera składniki, które mogą stymulować nasz organizm do wytwarzania komórek macierzystych:

 • Liofilizowane białko z komórek macierzystych, wyizolowane z łożyska samicy Jelenia Szlachetnego z Nowej Zelandii
 • NucleiClavem - składnik wyizolowany z pestek białej truskawki 
 • Ekstrakt z Alg morskich
 • Polifenole z Jabłek
 • Ekstrakt Dendrobium, storczyka rosnącego w Himalajach
 • Kolagen Morski
 • Skwalen
 • Olej z Ogórecznika
 • Olej z Wiesiołka
 • Olej z Awokado
 • Aloes
 • Likopen
Opatentowana metoda namnażania komórek macierzystych z łożyska jelenia. Technologia Liofilizacji, zawartość kapsułek aktywna przez 4 lata. Technologia napełniania azotem chroni zawartość przed utlenianiem. Suplement może być traktowany jak Żywność funkcjonalna. Otoczka z drzewa herbacianego. Możliwość wyciskania kapsułki w przypadku problemów z połykaniem. Purtier Placenta jest sprzymierzeńcem w walce ze szkodliwymi wolnymi rodnikami. Chroni przed negatywnym wpływem środowiska. Stanowi profilaktykę i wspomaga leczenie chorób cywilizacyjnych. 

Purtier Placena w czym może być pomocny?

Myślę, że to dość ciekawa nowość, która zainteresuje osoby ceniące sobie własne zdrowie. 

materiał partnera

Komentarze

 1. Faktycznie temat suplementów jest bardzo złożony i zdań na temat ich przyjmowania jest mnóstwo. Ja akurat jestem z tych co przyjmują suplementy i odczuwam ich działanie. Suplementu, o którym wspominasz nie znam, ale nie powiem zainteresował mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja osobiście nie stosuję suplementów

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy o nim nie słyszałam, ale zaciekawiłaś mnie i z chęcią poszukam kolejnych informacji na jego temat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy ma inne potrzeby, ja używam suplementy, bez nich byłoby kiepsko :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog