Pomysły na Świąteczne prezenty
Jestem ciekawa jak tam Wasze przygotowania do Świąt? Macie już wszystkie prezenty dla najbliższych, czy jeszcze nie? Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto zostawiać tego na ostatni moment.
Chociaż obecnie w sklepach wszystko jest, to odnaleźć prezent idealny nie jest łatwo. Zrobiłam dla Was mały prezentownik, może coś Was zainspiruje?
Pomysł na prezent: zestaw kosmetyków naturalnych
Kosmetyki to prezent idealny nie tylko dla kobiety. Panowie też lubią poczuć się rozpieszczeni, zwłaszcza kiedy kosmetyki mają typowo męskie nuty zapachowe. Takim z pewnością jest Zestaw Yope Wood Żel + Szampon. W ostatnim czasie szał robią produkty naturalne i chętnie sięgamy po takie z zawartością naturalnych wyciągów roślinnych. Nie da się zaprzeczyć, to co stworzyła natura jest doskonałe samo w sobie. Ten zestaw Yope podaruję mężowi, więc troszkę już zbadałam zapachy i muszę przyznać, są rewelacyjne, nie drażniące, a zmysłowe i takie męskie, dla prawdziwego faceta. Warto wyróżnić właściwości wzmacniające i wygładzające skórę żelu oraz łagodzące podrażnienia, nawilżające i zmiękczające Szamponu do włosów.
Gotowe propozycje: prezenty na święta . Warto zajrzeć, kiedy zależy nam na wyjątkowych podarkach dla najbliższych. Można wybrać od jakiej kwoty chcemy zrobić prezent, dla kogo ma on być, jaki rodzaj prezentu, to z pewnością ułatwi nam sprawę.
Pomysł na prezent: Puzzle i gry dla najmłodszych
Z prezentów pod choinką najwięcej radości mają najmłodsi. Jako mama zawsze staram się wybierać przedmioty bezpieczne, takie które potrafią zająć dziecko na dłuższy czas, ale też mają wartość edukacyjną. Puzzle to zabawa ciesząca małych i dużych odkrywców, lubimy je układać razem.
Dla syna wybrałam Zestaw puzzli w walizce Rezerwat zwierząt JANOD. Składa się on z 54 elementów, które po ułożeniu tworzących piękny, bogaty w szczegóły obrazek. Nie mogło być inaczej, motywem na puzzlach są zwierzęta jak w zoo, które syn uwielbia. Są to puzzle dla dzieci w wieku 5 +, dostępne są też inne rodzaje puzzli, dla innych przedziałów wiekowych i z innym motywem.
Słodkości na prezent: kawa, herbata, miody
Ostatni typ prezentów, który zawsze się sprawdza to słodycze, kawa i herbata. To dobry patent na prezent jeżeli nie wiemy co dana osoba lubi, albo nie dysponujemy też zbyt dużym budżetem. W większości polskich domów kawę pijemy parzoną w sposób tradycyjny. Warto wybrać produkt dobrej jakości, taki który nie leży na półce w każdym markecie. Starbucks Holiday Blend Edycja limitowana idealnie podkreśli ten szczególny czas. Na uwagę zasługuję też warstwowy, zbalansowany smak z nutami ziołowo-klonowymi. Nie mogę się doczekać kiedy w Święta napiję się tej kawy.
Artykuł promocyjny
Pasiękę znam i bardzo lubię ich produkty, zdarzyło mi się kupić od nich miodziki na prezent :)
OdpowiedzUsuńNietuzinkowe pomysły .
OdpowiedzUsuńBardzo ciekawe pomysły na prezenty :)
OdpowiedzUsuńbardzo fajne pomysly
OdpowiedzUsuńNajbardziej ucieszyłabym się ze słodkości 😋
OdpowiedzUsuńSuper inspiracje prezentowe :)
OdpowiedzUsuńciekawe propozycje ;)
OdpowiedzUsuńInteresujące pomysły :)
OdpowiedzUsuńTa kawka mnie bardzo kusi, miód już mam w zapasie na prezenty <3 Super propozycje <3
OdpowiedzUsuńOh miód z Malina?!?! Ja chce 🥰super pomysły na prezent .
OdpowiedzUsuń