Jak się wyróżnić czyli reklama w przestrzeni publicznej - stojaki na plakaty

*artykuł promocyjny*

 


Wszyscy wiemy, że obecny świat pędzi coraz szybciej. Chcąc oferować jakieś usługi czy sprzedaż towarów, musimy posiadać umiejętność autopromocji i skutecznej reklamy. W Internecie jest to o tyle łatwiejsze, że po prostu wykupujemy reklamę w mediach społecznościowych. Mnóstwo odbiorców dociera do naszych usług dzięki skutecznej strategii reklamowej. Co zrobić, kiedy oferujemy nasze usługi stacjonarnie, gdzie zamieszczać reklamę, aby była ona skuteczna, o tym dzisiaj.


Skuteczna reklama dzięki sprytnej ekspozycji


Najprostszą formą promocji jest plakat reklamowy, którego projekt możemy wykonać samodzielnie, bądź powierzyć to specjaliście. W tym drugim przypadku na pewno możemy liczyć na profesjonalny przekaz, który łatwo trafi do odbiorcy. Nie tylko musi być on przejrzysty, ale też wpadać w oko tak aby wyróżniał się na tle innych tego typu. Podobno skuteczny, czytelny i wyróżniający się plakat jest w stanie szybko przyciągnąć naszych klientów. Wszyscy wiemy, że w przestrzeni publicznej aż roi się od różnych reklam, a sprzedawcy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych form promocji. Przy obecnej inflacji jest to walka o każdego klienta, decydująca czasem o naszym być albo nie być (a utrzymać się na rynku usług coraz trudniej), może więc lepiej aby zrobili to za nas profesjonaliści. Kolorowa, wyróżniająca się grafika i czytelne napisy z pewnością będą zachęcać do skorzystania z naszej oferty. A jak już mamy te plakaty, ulotki , wizytówki to co z nimi zrobić?

Gdzie umieszczać plakaty reklamowe i ulotki ?

Wszyscy znamy ten charakterystyczny obraz naszych ulic: praca ulotkowicza bywa niewdzięczna. Osoby rozdające ulotki nieźle się muszą natrudzić, a często i tak nasze ulotki lądują w koszu. Poirytowany tłum, pędzący nie wiadomo za czym nie ma ochoty ich czytać. W przypadku plakatów jest jeszcze gorzej, bo kiedy przykleić je na szybie, po prostu się niszczą. Przyklejone z drugiej strony są słabo widoczne (światło się odbija), rozwiązaniem są specjalne Stojaki na plakaty służące do ekspozycji naszej reklamy. Ustawione w dogodnym miejscu pozwalają wspaniale wyeksponować ofertę naszych usług. Nawet człowiek śpieszący się do razu dostrzeże reklamę, która po prostu jest widoczna, bo stoi w odpowiednim miejscu. 


Czemu służą stojaki na plakaty?

Niezależenie od branży w jakiej działamy: czy są to dowolne usługi, czy sprzedaż towarów - odpowiednia ekspozycja naszej reklamy ma kluczowe znaczenie w dotarciu do klienta. Jesteśmy wzrokowcami, pewne rzeczy po prostu szybciej wpadają nam w oko. Tak się dzieje niezależnie od naszej woli, czy to w świecie wirtualnym, czy w przestrzeni publicznej. Odpowiednio zaprojektowany plakat reklamowy, czy też informacja stanowi skuteczne źródło wiedzy dla potencjalnego odbiorcy. Stojaki na plakaty pozwalają lepiej wyeksponować nasz przekaz, ale też zabezpieczają go przed zniszczeniem np. przez ulicznych wandali czy nawet warunki pogodowe. Z pewnością to dobra inwestycja na parę lat, bo stojaki są wykonane z trwałych materiałów i zabezpieczają nasz pięknie wydrukowany plakat (wykonane ze specjalnych wodoszczelnych płyt).

Mnogość form w jakich dostępne są stojaki to kolejny przekonujący do nich atut. Produkowane w różnej wielkości, aby można było w nich umieszczać różne rozmiary plakatów.  Posiadają specjalne podstawy, dzięki czemu się nie przewrócą, mogą też mieć różną wysokość. Ustawione w odpowiednim miejscu skutecznie pokierują potencjalnego klienta do naszego sklepu czy innego punktu usługowego. Taka forma reklamy jest skuteczna i przetestowana od lat.


Komentarze

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog