Targi kosmetyczne 2023 | Kalendarz imprez z branży Beauty wiosna 2023

 

*artykuł promocyjny*

Każda szanująca się blogerka wybiera się na targi kosmetyczne. Z pewnością to odpowiednie miejsce na szczegółowe zapoznanie się ofertą rynku kosmetycznego dla salonów kosmetycznych, manicurzystek, fryzjerek i wszystkich dla których branża beauty stanowi chleb powszedni. Poza tym na targi chętnie wybierają się też klienci indywidualni, którzy liczą na udane zakupy z dużymi rabatami. 


Organizacja targów kosmetycznych

W tym roku nie ma już żadnych ograniczeń z organizacją tego typu imprez. Na targach nie tylko można zakupić kosmetyki, ale też zapoznać się z ofertą firm oraz brać udział w specjalnych szkoleniach i eventach. Na pewno targi kosmetyczne mogą się odbyć dzięki dobremu zaopatrzeniu stoisk: qubesystem.pl z pewnością takie ułatwia, w końcu kosmetyki czy inne produkty muszą być odpowiednio ustawione i widoczne dla klientów.  Firma w swoje ofercie posiada szeroki wybór ścianek, ram oraz mebli ekspozycyjnych wykonanych z lekkich i łatwych w montażu materiałów.  


Targi kosmetyczne wiosna 2023 - przygotuj się na wiele atrakcji


Zanim wiosna zawita do nas na dobre będziemy mogły cieszyć się  wspaniałymi imprezami w kilku większych miastach Polski. 

 • Na Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda zaprasza Gdańsk. Odbędą się one w dniach 3 - 5 marca 2023.
 • W dniach 11-12 marca 2023  odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekotyki  w Krakówie
 • 20 marca 2023 – II Kongres Kosmetologii Estetycznej Tauron Arena Kraków - z pewnością też przyciągnie nie małe grono zainteresowanych.
 • 1 kwietnia 2023 odbędą się znane Targi Kosmetyków Naturalnych Ekotyki w Katowicach.
 • W dniach 1-2 kwietnia 2023 odbędzie się Beauty Forum Warszawa.
 • 15-16 kwietnia 2023 to już czas na wiosenne Targi LOOK i Beauty Vision w Poznaniu.
 • W dniach 15-16 kwietnia 2023  na Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda zaprasza miasto Poznań.
 • Na 22-23 kwietnia 2023 zaplanowane są Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda Warszawa
 • W maju odbędą się troszkę mniej znane Targi Kosmetyków Naturalnych Naturalia w Łodzi, zaplanowane na dni 20-21 dzień miesiąca.
 • W dniach 3-4 czerwca 2023 Wrocław zaprasza na Targi Beauty.

Tak mniej więcej wygląda kalendarz imprez kosmetycznych na wiosnę 2023 w naszym kraju. Myślę, że warto wybrać się choć na jedną z nich, szczególnie że odbywają się one w różnych miastach i może na któreś będzie nam po drodze. 

Dajcie znać czy wybieracie się na Targi?
Komentarze

 1. Targi kosmetyczne głównie są ( albo powinny być) dla kosmetyczek i kosmetologów. W sumie kiedyś tak było, bo teraz faktycznie jest to dla każdego, a uważam, że są produkty jak chociażby kwasy, które nie powinny być ogólnodostępne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie byłam, ale zamierzam 😀

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie byłam, ale bardzo bym chciała. Nie mam blisko do tych miast i zawsze dodatkowo coś mi lub mojemu partnerowi (kierowcy;)) wypada;/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog