Dobry kurs On line? CRP Wrocław + Wybierz i wygraj kurs dla siebie

kurs on line

Czy kobieta siedząc w domu z dzieckiem może się rozwijać?


Jako matka nie mogę oprzeć się wrażeniu, że moje życie nie jest pod kontrolą. Ciągły brak czasu, zmęczenie i brak motywacji potrafią odebrać chęć do działania. Zwłaszcza kiedy czuję, że stoję w miejscu i nie rozwijam się.
To było moje zdanie kiedyś, obecnie wyzwoliłam się z tych stereotypów, choć pewne problemy nadal pozostają nie rozwiązane np. ciągły brak czasu.
Wszystko jednak zależy od chęci, organizacji i własnego nastawienia. Obecnie kobiety, które zdecydują się na rezygnację z pracy zawodowej mają wiele możliwości do wyboru. Wcale nie trzeba tylko siedzieć w domu i zajmować się dzieckiem. Wspaniałe jest to, że mamy dostęp do internetu. Dzięki temu nawet nie wychodząc z domu można się szkolić i rozwijać.

Na początek wybrałam kurs, który powinien mi pomóc lepiej się zorganizować: Kariera i Macierzyństwo, na platformie kursów online CRP Wrocaław, wszystkie kursy możecie zobaczyć TUTAJ.

Pojęcie Kariera bywa często mylone  i źle określane.


Długo robiłam sobie wyrzuty, że nie pracuje zawodowo. Syn poszedł do przedszkola, a ja tkwiłam w poczuciu, że jestem gorsza. Nie pracuje, siedzę w domu, tracę czas, nie zarabiam.  Społeczeństwo wcale nie pomaga. Panuje przekonanie, że jest równouprawnienie i kobieta ma pracować, niezależnie od tego czy ma dzieci czy nie ma. Układ partnerski to recepta na idealny związek? Nie oceniam wyborów innych mam. Lecz sama wiem, że w obecnej sytuacji do pracy na etacie nie mogę wrócić.

Potrzeba świadomości, że wszystko zależy tak naprawdę tylko ode mnie.


Czy wiecie, że nawet poszłam do psychologa, bo moje poczucie wartości sięgnęło dna. Niestety psycholog nie pomógł nic, ale czego oczekiwać po wizycie na nfz.
Swoje poczucie wartości buduje mozolnie od paru miesięcy, od kiedy weszłam na ścieżkę rozwoju osobistego, co się okazuje?
Kiedy zaczęłam ten kurs: Kariera i Macierzyństwo, dowiedziałam się że pojęcie kariery to również rozwój osobisty. Wcale nie muszę przesiadywać w pracy parę godzin dziennie i spełniać się na etacie.

Kobieta może rozwijać się będąc mamą. 


Są różne możliwości rozwoju także kursy online na crp.wroclaw.pl. Teraz wiem, że prowadząc bloga również robię karierę i mogę z tego czerpać radość. Pieniądze nie są wyznacznikiem sukcesu czy życiowej satysfakcji. To co sadzą o  mnie inni ludzie również nie jest ważne.
Wybór odpowiedniego kursu, zgodnie z zainteresowaniami pozwoli wypełnić braki w wykształceniu.
Z tym kursem trafiłam po prostu w samo sedno, bo będąc blogerką robię już swoją karierę. Poświęcam na prowadzenie bloga tyle czasu ile mogę. Mogę być z synem kiedy jest chory, nie muszę się martwić kto go odbierze z przedszkola. Jestem z nim tu i teraz, to kiedyś zaprocentuje.

Kurs na CRP Wrocłam dał mi możliwość poukładania sobie wszystkiego na nowo. Zobaczyłam, że w moim życiu brakuje organizacji i planowania. Co prawda mam kalendarze i spisuje bieżące sprawy. Jest jedno ALE, nie robię tego regularnie. Wiadomo, że macierzyństwo przynosi różne niespodzianki i kiedy syn zachoruje to wszystko jest wywrócone do góry nogami. Trzeba jednak to umieć przewidzieć i plany zmieniać na bieżąco. Nie ulegać presji, szanować swoje zdrowie psychiczne i ustalić priorytety. Są skuteczne triki na wykrycie i wykluczenie rzeczy, które mój czas zabierają.Nie zależnie czy macie dzieci, czy szukacie dla siebie ścieżki rozwoju warto wybrać dla siebie odpowiedni kurs. Możliwość szkolenia się przez internet jest sprawą prostą, nie zabiera tyle czasu co szkolenia stacjonarne i przede wszystkim jest bez stresowe.
Myślałam, że taki kurs przez internet nie wiele może zmienić w moim życiu. A jednak dzięki niemu zrobiłam kolejny krok. Uświadomiłam sobie sprawy, o których nie miałam pojęcia.

Wybierz kurs dla siebie. 


Czytelnik bloga, który zgłosi się w komentarzu i uzasadni swój wybór kurs dostanie za darmo. Wybiorę najciekawszą według mnie jedną odpowiedź.Proszę nie pisać długich poematów.


Regulamin KONKURSU:

1. Organizatorem tego "konkursu", jest blog: www.retromama.blog

2. Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 27 listopada 2019 do 6 grudnia 2019 do godz. 23:59, na zasadach wskazanych w niniejszym regulaminie.

3. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w niniejszym regulaminie.


4. Zasady konkursu:

A. Konkurs ogłoszony zostanie przez Organizatora na stronie internetowej www.retromama.blog

B. Aby wziąć udział w Konkursie należy:

- Opisać w komentarzu pod tym wpisem dlaczego właśnie Ty chcesz skorzystać z wybranego kursu
- Zostawić  adres e-mail celem kontaktu w przypadku wygranej
-  polubić firmę CRP Wrocław na facebooku https://www.facebook.com/CentrumRozwojuPersonalnego/
- obserwowanie bloga nie jest konieczne, ale mile widziane

C. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:

-  naruszają prawo obowiązujące w Polsce,
-  naruszają prawa i uczucia osób trzecich,
-  zawierają treści powszechnie uznane za społecznie niewłaściwe i naganne moralnie.

D. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Udział w konkursie, oznacza akceptację wszystkich punktów Regulaminu.

E. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:

- zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych,
- podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.


F. Nagroda:

- Ze wszystkich prawidłowych zgłoszeń Partner konkursu – autor bloga – wyłoni jednego zwycięzcę konkursu.
- Nagrodą główną w Konkursie jest wybrany kurs ze strony https://www.crp.wroclaw.pl/
- Organizator poinformuje zwycięzcę Konkursu drogą elektroniczną, na adres e-mail wskazany przez autora.
- W Konkursie jeden uczestnik może otrzymać prawo do jednej nagrody.

G.Organizator nie odpowiada za błędne podanie przez Zwycięzcę adresu do korespondencji.


H. Prawa autorskie:

- Uczestnicy Konkursu poprzez dokonanie zgłoszenia, oświadczają, że przysługują im wyłączne i nieograniczone prawa autorskie oraz prawa pokrewne do ich Utworów.
- Uczestnicy zrzekają się jakiegokolwiek wynagrodzenia za korzystanie z pomysłów przez nich zgłoszonych zgodnie z niniejszym Regulaminem.

I. Postanowienia końcowe

- Regulamin znajduje się do wglądu na stronie internetowej www.retromama.blog.
- Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail bloga .
- Złamanie ustaleń regulaminu Konkursu przez Uczestnika będzie oznaczało jego wykluczenie z uczestnictwa w Konkursie.

J. Nadesłane na Konkurs dane osobowe uczestników mogą być przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu wykonania ich obowiązków związanych z Konkursem oraz w celach informacyjno-marketingowych Organizatora. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133/97, poz. 883). Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Komentarze

 1. Fajna sprawa, zawsze warto się rozwijać i uczyć nowych rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Brak czasu zawsze jest problemem, ale wystarczy dobra organizacja :D
  Życzę wszystkim powodzenia w konkursie :D Pozdrawiam!
  wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawa sprawa, ja niestety jak na zywo nie zrobic to niezasiade sama :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym skorzystać z kursu ponieważ umożliwi oni rozwój osobisty i poszerzenie swojej wiedzy. Podatku zrobię to wygodny sposób siedząc w domu.

  marszalek.marzena@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze działałam w nurcie "jest beznadziejnie. i dobrze. bo przynajmniej jest stabilnie." Teraz czas na zmiany. Przyznam, że kilka dni temu wygrałam już dwa kursy z CRP. I dziwię się, że tak mało osób pragnie wiedzy. Że najczęściej byłam jedyną osobą, biorącą udział w konkursie. A po latach wiem, że najpiękniejsze, co możemy dostać to szansę rozwoju. Często miałam w życiu otwierane drzwi i zamykane tuż przed nosem. Przykład? Rodzina wzięła mnie do Warszawy, by pokazać wymarzone liceum, już wybieraliśmy mieszkanie, już miałam upatrzony profil klasy, a po powrocie słyszę, że to jednak zbyt dużo pieniędzy. Miałam podobno zobaczyć na własne oczy to czego nie mogę mieć. I tak było jeszcze parę razy... Na kilkanaście lat przestałam marzyć. I znów zaczęłam. Ale teraz milczę. Tylko działam. Gdybym mogła, wybrałabym kurs o nazwie "EEG Feedback". Chcę stworzyć taki mix. Marketing z podejściem psychologicznym i fizycznym do człowieka. Tak holistycznie. By móc sobie powiedzieć, że może kilka lat zmarnowałam, ale jaka przyszłość przede mną! Już wiem, że to da się zrobić. PS Dzisiaj zdałam pierwszy test z design thinking na 90%, bo nie doczytałam, że można wybrać więcej odpowiedzi :-D To wielka nauka dla mnie po tylu latach zastoju szarych komórek. Ale wiem, że będzie tylko lepiej, bo takiej dawki wiedzy potrzebowałam!

  agata.balij@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. W poprzedniej wypowiedzi (o ile dotarła) powinnam dodać jeszcze "bio" przed feedback ;) Ale tak to jest jak się nie czyta swoich wypowiedzi ;) Kolejna nauka dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygrałaś, moim zdaniem zasługujesz.

   Usuń
  2. Akurat kilka dni temu skończyłam kurs z Design thinking i teraz będę czekać na przesyłkę z zaświadczeniem :) To cudowna informacja, że tyle nauki wciąż przede mną :) Dziękuję i jestem szczerze wzruszona <3

   Usuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog