Zadbaj o gardło z GeloVoxProblemy z gardłem zdarzają się często;


Miewają je ludzie w różnym wieku i nie zależnie od pory roku. Są grupy zawodowe szczególnie narażone na problemy z gardłem. Osoby, które często muszą używać swojego głosu np. nauczyciele, śpiewaczki operowe. A z bardziej przyziemnych zawodów to... Mama. Bo mama czasem musi robić za nauczyciela, czytać książki, wychodzić z dzieckiem na spacery. Ogólnie przez cały dzień trzeba odpowiedzieć na tyle pytań czterolatka, że wieczorem już brakuje głosu.


Jak zadbać o gardło? 


Metody oczywiste jak dbanie o siebie. Noszenie czapki, szalika czy też apaszki, gdyż problemy z gardłem często zaczynają się kiedy się przeziębimy. Tak samo zdradliwe może okazać się przegrzanie. A więc ubieramy się stosownie do pogody. Obecnie wskazany jest sposób ubierania na cebulkę. Popularny u dzieci, również sprawdzi się u dorosłych. Pogoda wiosenna bywa nie do przewidzenia. Rano mróz, po południu plus dwadzieścia.


Wyrób medyczny GeloVox


Z pomocą przychodzą też tabletki do ssania na gardło GeloVox. Nie jest to suplement diety, a wyrób medyczny. Jest więc produkowany w oparciu o wyższe standardy, a jego jakość jest kontrolowana. Takie tabletki zawsze budzą moje większe zaufanie. Nie bez znaczenia jest też producent. Z ulotki dowiedziałam się, że są produkowane w Niemczech. Tabletki przeznaczone są dla dorosłych oraz dla dzieci powyżej 6 roku życia.


GeloVox Tabletki do ssania na gardło występują w dwóch wariantach smakowych: Cytrusowo-mentolowe i Wiśniowo-mentolowe.
Kluczowym składnikiem, który decyduje o skuteczności jest kwas hialuronowy o właściwościach nawilżających i regenerujących błonę śluzową gardła.
Tabletki posiadają delikatne musujące właściwości, dzięki czemu ich użycie jest jeszcze bardziej przyjemne. Nawilżają gardło szybko i na długi czas.
Przeznaczenie GeloVox 

Według ulotki GeloVox stosuje się w przypadku:
  • nadmiernego użycia głosu
  • utrudnionym oddychaniu przez nos w przypadku przeziębienia
  • jeśli jest suche powietrze i podrażnia nam gardło
  • jeśli mamy alergię na pyłki
  • przy paleniu papierosów 
  • aby złagodzić skutki przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach

Jak więc widać tabletki GeloVox mogą być przydatne w wielu sytuacjach, a także o wszystkich porach roku, nie tylko jesienią i zimą. Myślę, że warto jest mieć GeloVox w zasięgu ręki w domowej apteczce.
Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog