Na co zwrócić uwagę kupując nową torebkę?

Jedni lubią buty, inni torebki. Jestem obecnie shoe-team, ale były czasy, że moja kolekcja torebek była spora. To takie małe, nieszkodliwe uzależnienie, które pozwala na wyrażenie siebie i podkreślenie swojej osobowości. Ubrania zmieniamy codziennie, dlaczego by nie zmieniać często torebek. 


Torebki małe i duże

Obecna moda daje pole do popisu jeśli chodzi o wybór torebki. Można przebierać w rozmaitych modelach, zmieniać torebki sezonowo, a nawet w zależności od nastroju czy wykonywanych zajęć. 


Pewne modele torebek nosimy na co dzień, jak np. Shopper, które pomieszczą nie tylko niezbędne rzeczy, ale też podręczne zakupy. Na okazje specjalne dedykowane są torebki eleganckie i gustowne, dopasowane do odświętnego stroju. Na party z przyjaciółmi wystarczy nam malutka torebeczka, do której mieszczą się klucze, telefon, chusteczki, pomadka, lusterko, perfumy itp. Wyjeżdżając na weekend z pewnością będziemy potrzebować większej, ale też wygodnej torby o sportowym stylu: https://baginning.com/c/side-bags/


Klasyczne kolory

Warto stawiać na klasyczną kolorystykę: czerń, beże, brązy, które to pasują do wielu naszych stylizacji. Czerwień może stanowić uzupełnienie nudnego biurowego look. Natomiast torebki kolorowe to wybór odważnych kobiet ceniących sobie niezależność. Niezależnie co wybierzemy: listonoszkę, worek, kuferek, ważne aby była wygodna w noszeniu i niezbyt ciężka: https://baginning.com/c/side-bags/l/going-out/. Nie ma nic gorszego niż wielka torba na szczupłej sylwetce, to nie tylko jest mało estetyczne, co niezdrowe. 


Wygodny plecak 

Na codzienne bieganie warto wybrać coś wygodniejszego. Plecak wydaje się tu dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza jeśli cierpimy na bóle kręgosłupa, ale nie tylko. Plecak to popularny model wybierany przez mamy, jak też młode dziewczyny, dla których liczy się luz i swoboda. Obecnie można kupić plecaki nie tylko sportowe, ale też takie które będą pasować do sukienek i żakietów. 


Decydując się na zakup nowej torebki, zawsze warto zastanowić się do jakich okazji i strojów ją będziemy nosić:  https://baginning.com/c/ladies-backpack/ .


Zwróćmy uwagę na to, czy torebka pomieści wszystkie niezbędne nam na co dzień rzeczy, ale też czy nie będzie zbyt ciężka. Warto czytać wymiary torebek podane w sklepach internetowych. Również materiał z którego wykonano torebkę ma znaczenie. Wyroby skórzane zwykle są bardziej ciężkie, a liczba okuć i łańcuchów może okazać się zbyt przesadzona. 

Materiał partnera

Komentarze

  1. Wolę torebki skórzane, nie wszystkie są takie ciężkie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. oj tak, ważne by torebka była pakowna. Mi ciężko znaleźć taką która mi odpowiada ;/

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie wygodniej jest z plecakiem :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog