Raj dla stóp: NoweKapcie_plW domu lubię czuć się komfortowo, zakładam wygodny strój, zwykle są to dresy. Jeśli chodzi o buty to oczywiście są to kapcie. Ostatnio zamówiłam sobie dwie pary nowych bucików na nowekapcie.pl , czy były to udane zakupy o tym napiszę dalej.


Jak kupić wygodne kapcie?


O wyborze obuwia domowego decyduje wiele czynników. Nie ukrywam, że zwracam dużą uwagę na cenę i wcale nie jest tak, że drogie buty okażą się wygodne. Miałam już naprawdę wiele firm, nawet tych droższych i każde buty po pewnym czasie się zniszczą, ubrudzą, zdeformują. 

Niestety mam wrażliwe stopy i skłonność do hallux. Obuwie więc muszę mieć odpowiednio dobrane jeśli chodzi o rozmiar, ale też liczy się szerokość w strefie palców. W żadnych razie nie mogę mieć zbyt wąskich butów. W przypadku tych domowych biorę nawet szersze, a czasem i większe o rozmiar buty. Warto zadać sobie pytanie, czy buty będą noszone boso, czy w skarpetach.

Jeśli chce zmieścić grubą skarpetę frotte, automatycznie but musi być szerszy. Następnym ważnym czynnikiem przy wyborze butów domowych jest elastyczność podeszwy. Buty w których się chodzi cały czas muszą być elastyczne i zapewniać dobry kontakt z podłożem. Nie mogę też się ślizgać jeśli w domu są płytki, oraz być łatwe do zakładania.NOWO  kapcie dla każdego?


Tańsze, czy droższe? Ocieplane lub nie, kapcie domowe muszą być przede wszystkim wygodne i dopasowane do naszego codziennego stylu. Wcale nie jest powiedziane, że kapcie mają być nudne.

Modele które wybrałam:
https://nowekapcie.pl/damskie/87-1876-pantofle-damskie-nieocieplane-k-1170-a.html#/2-rozmiar-36/79-kolor-popielaty
https://nowekapcie.pl/damskie/225-2400-pantofle-damskie-nieocieplane-k-1183b.html#/2-rozmiar-36/11-kolor-czarny
Można zamówić też na allegro: NoweKapcie_pl

Pierwsze  są w stylu letnich klapek, przewiewne, z możliwością regulacji pasków, choć tak naprawdę leżą świetnie i nic nie uciskają. Wkładka jest z miłej skóry, jak zamsz.

Drugie kapcie  tzw. futrzaki marzyły mi się od dawna, ale nie mogłam znaleźć takich, z których futerko by nie wypadało. Futrzany pasek jest szeroki, miękki, fajnie się dopasowuje do stóp, jest jakby elastyczny, ale nie powinien się rozciągać. Wkładka ze skóry na której stopa się nie ślizga. 

Tak wyglądają moje NOWO kapcie na sezon jesienny  już. Obecnie próbuję zużyć inne kapcie, które też nieźle się trzymają i w sumie mają podobny styl do tych co zamówiłam. 


artykuł promocyjny

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog