Wakacyjny klimat w sypialni

 

Nasze wakacyjne podróże dopiero przed nami. Co prawda mieszkając na wsi aż tak nie odczuwamy tego siedzenia w domu, bo ciągle gdzieś wyruszamy na mniejsze wycieczki. Jednak tęsknimy już za jakąś dłuższą wyprawą, być może i do egzotycznych miejsc. Jak to wyjdzie w tym roku czas pokaże, ale nie ma się co smucić bo wakacyjny klimat bardzo łatwo osiągnąć nawet w czterech ścianach. 


Jak sobie umilić czas oczekiwania na wakacyjną podróż? 


Marzeniami można układać swoją rzeczywistość i tak oto czekając na naszą podróż robię galerię wakacyjnych obrazów z Posterstore.pl . Sklep znany mi nie od dziś, bardzo się cieszę że udało się nawiązać kolejną owocną współpracę z nimi.

Wybór plakatów i ramek w tym sklepie jest naprawdę przeogromny, tak że trudno mi było się zdecydować. Przeglądałam bardzo długo kolejne działy, czując się jak na prawdziwym wernisażu.  Zdecydowałam się na kilka nowych Miedzianych Ramek, które okazały się zaskakująco lekkie. Wybrałam też nowe plakaty w wakacyjnym klimacie. Całość wyszła naprawdę świetnie i nowa galeria zdobi już ścianę sypialni, skutecznie poprawiając mi nastrój. 
Moje zakupy na Poster Store


Na zamówienie nie czekałam długo, po około tygodniu paczka przyszła firmą kurierską. Produkty były zapakowane w dwa kartonowe pudełka, dodatkowo w środku zabezpieczone folią bąbelkową. Warto wiedzieć, że te ramki nie mają szklanych szyb i cieszy mnie, że coraz więcej takich  jest w sprzedaży. Przy dziecku to jednak lepiej w domu nie mieć szkła na ścianie. Szybki akrylowe, zabezpieczone jeszcze folią, którą trzeba sobie zdjąć zanim umieścimy w środku zdjęcie. Montaż plakatów w ramki jest dość szybki i przyjemny, zrobiłam go pewnego ranka. Papier na którym są drukowane obrazki jest wysokiej jakości, nawet po dłuższym użytkowaniu obrazy nie blakną i nie ścierają się (mam jeszcze plakaty z pierwszego zamówienia).Jak stworzyłam wakacyjną galerię zdjęć na ścianie?Całość na ścianie wygląda uroczo i naprawdę cieszy oko. Od lewej można zobaczyć dużą Miedzianą Ramkę 50x70 z plakatem kupionym wcześniej: Poolside Palm Leaf, jednak z tą ramką prezentuje się naprawdę świetnie.

Tuż za rogiem ściany mam dwa mniejsze obrazy: Malownicza Żegluga i Plakat Wybrzeże.
Kolejny większy obraz w ramie miedzianej to: Turkusowe Złoto No 1, osobiście zachwycił mnie najbardziej z całej mojej dotychczasowej kolekcji. 


Kolejne dwa mniejsze obrazki: Czerwony Klif oraz Flamingo Love tworzą doskonałe uzupełnienie całości galerii na ścianie. A ostatni w rzędzie krajobraz: Drzewa nad Jeziorem doskonale odzwierciedla moje uwielbienie dla przyrody. Plakat Pastelowe Fale jeszcze czeka na swoje miejsce, ale myślę że już wiem gdzie go umieścić. 

Tym razem nie zdecydowałam się na Plakaty dla dzieci, ponieważ syn jest na takim etapie, że nie lubi zmian. Cieszą go jego ptaszki, domek na drzewie oraz Miś (plakaty te pokazywałam w poprzednim wpisie o Poster Store). 


Mam jeszcze niespodziankę dla czytelników bloga w postaci kodu rabatowego:

retromama 50

KOD daje 50℅ zniżki na plakaty. Ważny tylko w dniach: 10-14 sierpnia do północy. Z wyłączeniem kategorii Selection i Ramek. Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog