Black Friday to nie tylko doskonała okazja do zakupów, ale też do pokazania się w nowej odsłonie. Długo się zastanawiałam, czy napisać ten post, chodził za mną od września. Myślę, że każdy ma swój gust i upodobania. Warto się dzielić na blogu różnymi trendami i pomysłami. Jeden z takich, to zapewne modelowanie sylwetki za pomocą stroju.


Black Friday is not only a great opportunity to shop, but also to show off in a new version. I was wondering for a long time whether to write this post, he has been following me since September. I think everyone has their own taste and preferences. It is worth sharing various trends and ideas on the blog. One of them is probably body shaping with an outfit.

 

Wymodeluj swoje ciało

O szczupłą sylwetkę dbam na co dzień. Wiadomo, liczą się nawyki żywieniowe, ruch, podejście do sportu i inne czynniki. Nie na wszystko mamy wpływ, ale ruch jeszcze nikomu nie zaszkodził. Ważne to dostosować formę ruchu do własnych predyspozycji. Ważna jest też wizyta u profesjonalnego trenera,  czy nawet u fizjoterapeuty. Takich na pewno znajdziemy na siłowni i udzielą nam wielu cennych porad. Co jeśli wybieramy się na siłownię pierwszy raz, a nie wyglądamy tak super jak modelki ze zdjęcia? Przychodzi z pomocą producent pasów.

Shape Your Body


I take care of my slim figure every day. It is known that eating habits, exercise, approach to sports and other factors count. We don't have any influence on everything, but the movement hasn't hurt anyone yet. It is important to adjust the form of movement to your own predispositions. It doesn't hurt to visit a professional trainer or physiotherapist. We will surely find such people in the gym and they will give us a lot of valuable advice. What if we're going to the gym for the first time and we don't look as cool as the models in the photo? He comes with help  waist trainer manufacturers

Zmień myślenie

Kiedy liczy się natychmiastowy efekt, warto sięgnąć po praktyczną odzież modelującą. Wiele kobiet zmaga się niedoskonałościami. Czasami chcemy wyglądać perfekcyjnie, ale nie ma czasu na dietę, albo po prostu taka nasza uroda. Akceptacja jest tu kluczem do wszystkiego. Łatwiej jest pokochać siebie w najlepszej przystępnej cenie bielizny modelującej.


change your thinking

When immediate effect counts, it is worth reaching for practical modeling clothing. Many women struggle with imperfections. Sometimes we want to look perfect, but there is no time for a diet, or just our beauty. Acceptance is the key to everything here. It's easier to love yourself with best affordable shapewear .

Co z pewnością może Nas zmotywować do ruchu to także super kolorowy strój do treningu. Sklep waistdear oferuje nam duży wybór ubrań sportowych. Nie jest wcale powiedziane, że tylko chodząc na zajęcia do fitness klubu, czy na siłownię zasługujemy na komfortowy i ładny strój. Parę ładnych lat temu,  kiedy zaczynałam ćwiczenia w domu na początek kupiłam sobie wygodny strój oraz buty. Dzięki temu dobre nawyki zostały ze mną do dzisiaj. Choć preferuje teraz raczej ruch przy okazji i nie skupiam się już na tak dynamicznych ćwiczeniach.
What can certainly motivate us to move is also a super colorful training outfit.The waistdear store offers us a large selection of sports clothes  It is not at all said that only when we go to a fitness club or a gym, we deserve a comfortable and nice outfit. A few years ago, when I started exercising at home, I first bought myself a comfortable outfit and shoes. Thanks to this, good habits have stayed with me to this day. Although now I prefer to move on the occasion and I don't focus on such dynamic exercises anymore.


Love yourself 

 
Podsumowując: Nie zależenie od tego jaka jest nasza figura, czy też jaki mamy cel do osiągnięcia, najważniejsze to zacząć już dzisiaj, nie odkładać marzeń na jutro. Warto też skorzystać z promocji na Black Friday i zamówić sobie jakiś nowy komplecik na zachętę. 


To sum up: Regardless of what our figure is or what our goal is to achieve, the most important thing is to start today, not to put off your dreams for tomorrow. It is also worth taking advantage of the Black Friday promotion and ordering a new set of incentives.

Artykuł promocyjny

Komentarze

 1. Mi najlepiej ćwiczy się w leginsach i w biustonoszu sportowym 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, że marzeń nie powinno się odkładać na jutro tylko powinno się zacząć działać od razu :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny tik, aby sylwetka wyglądała smuklej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny strój, ja jednak mam wysiłku aż nadto w domu, w wygodnym ubraniu :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog