NOU Avery Woda toaletowa dla mężczyzn

NOU Avery


Zapach męski, jaki ma być?


Dla mnie zapach męski, to zapach siły, odwagi i zwycięstwa. Mężczyzna ma być delikatny dla kobiety, ale silny w swoich postanowieniach. Dążący do celu, fair wobec przeciwników. Dbający o siebie. Nie ma nic gorszego niż Pan dobrze ubrany, ale nie dbający o higienę. Całe szczęście przemysł kosmetyczny zapewnia panom  mnogość produktów do wyboru. Nie tylko mydła, żele, pianki do mycia, ale i piękne zapachy. Tak jak ta woda toaletowa NOU Avery.Woda toaletowa NOU Avery jakie posiada nuty zapachowe?

Nuta głowy: bergamotka, cytryna, kwiaty Neroli
Nuta serca: lawenda, owoce jałowca, szałwia
Nuta bazy: mech, drzewo sandałowe, bursztyn


I muszę przyznać, że jest to dla mnie zapach przyjemny. Choć należy do tych mocniejszych, wyrazistych i trwałych. Utrzymuje się na ubraniu męża nawet na drugi dzień.


Czy dobre perfumy muszą kosztować wiele?


Panowie lubią dbać o siebie, ale nie każdy chce wydawać na pielęgnację duże sumy. Oczywiście są wyjątki, panowie którzy potrafią wydać więcej na kosmetyki niż nie jedna kobieta. Nie potępiam tego, ale i nie pochwalam. Jestem neutralna. 
Woda toaletowa NOU Avery jest dostępna w popularnej drogerii Rossmann i można ją kupić w cenie promocyjnej poniżej 50 zł. Oczywiście jest to Woda toaletowa, a więc jej trwałość jest słabsza niż tradycyjnych perfum. Z założenia tak powinno być. NOU Avery


Postawić na naturalność


Każda Pani lubi, gdy jej Pan pachnie pięknie. Lecz nie w ten sposób, aby trzeba było sobie zatykać nos. I taka właśnie jest Woda toaletowa NOU Avery. Osobiście nigdy nie lubiłam zapachów duszących, sztucznych, które wywołują u mnie odruch wymiotny. Z tego powodu nie toleruje zapachów samochodowych.Według producenta:

Woda toaletowa NOU Avery dla nowoczesnych, aktywnych mężczyzn. Tętni energetycznymi nutami, odświeża i pobudza do działania. Idealna na pełen wyzwań dzień.
Woda toaletowa NOU Avery uderza wonią bergamotki, cytryny i kwiatów Neroli, by po chwili trafić w serce nutami lawendy, owoców jałowca i szałwii. Niebywałą świeżość łagodzą akordy mchu, drzewa sandałowego i bursztynu.Podsumowując:

Kiedy czytam opis producenta, to muszę stwierdzić, że jest on bardzo trafiony. Buteleczka Wody toaletowej NOU jest bardzo zgrabna, wykonana ze szkła, ale poręczna.  Wydaje mi się, że korek jest wykonany częściowo z drewna.
Woda toaletowa NOU ogólnie bardzo elegancko się prezentuje i  cieszę się, gdy mąż chce używać takich zapachów.


Komentarze

 1. Buteleczka została fajnie wykonana. Jestem ciekawa jak pachnie ten zapach :)
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie poznałam tego zapachu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe połączenie zapachowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój tata dostał ten zapach. Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawe czy mojemu mężowi by się spodobał zapach?:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog