Rozdanie na dzień kobiet: Wygraj produkty NKD SKN OrganicŻyczenia dla Was:


Drogie kobiety w tym wspaniałym dniu, który jest naszym świętem chciałabym złożyć Wam najlepsze życzenia: Aby nasze święto było przez cały rok i zawsze był powód do uśmiechu. Niech każda z Was pokocha siebie jako najważniejszą osobę na świecie. Rozpieszczajcie się kiedy tylko jest okazja i dbajcie o siebie. Nikt tego nie zrobi za Was.

W dniu 8 marca ogłaszam rozdanie kosmetyków marki  NKD SKN Organic Botanicals . Rozdanie ma formę konkursu, w którym do wygrania są dwie nagrody, a samo zadanie konkursowe jest proste i każdy kto tylko zechce może się zgłosić. Nie ma żadnych szczególnych warunków, poza udzieleniem odpowiedzi w komentarzu i wyrażeniu chęci udziału w konkursie. Rozdanie będzie publikowane również na Instagram, ale wolałabym aby odpowiedzi na pytanie zgłaszać na blogu.

Co możesz wygrać


Nagroda jest dopasowana do sezonu. Są to nowiutkie zestawy kosmetyków samoopalających, które pomogą Wam uzyskać zdrową opaleniznę, w bezpieczny sposób. Z gwarancją  organicznych, roślinnych składów. Piękna opalenizna nigdy nie była prostsza do osiągnięcia. Bez plam na skórze i dłoniach, w łatwy i przyjemny sposób.


Pierwsza nagroda, zestaw:

Gradual Glow Balsam Samoopalający + Babe Water Spray Samoopalający + Rękawica do aplikacji produktu


Druga nagroda , zestaw:

Gradual Glow Balsam Samoopalający + Rękawica do aplikacji produktuZasady Konkursu są proste


Aby wziąć udział w konkursie wystarczy udzielić odpowiedź na pytanie:

Co sprawia, że czujesz się kobieco? 

Nie oczekuje długich poematów, choć interpretacja jest dowolna.  Po prostu napisz, co płynie prosto z serca. Szczere odpowiedzi zawsze są najlepsze.


Krótko o kosmetykach NKD SKN 


NKD SKN to marka oferująca organiczne produkty samoopalające. Dostępne są  m.in. w Douglas. Pora zmienić mylne przekonania, że samoopalacz to samo zło. Teraz można mieć piękną opaleniznę, bez konieczności narażania skóry na długotrwałe opalanie. Nadchodzą wiosenne, cieplejsze dni, odsłoń swoją piękną opaleniznę.


Zdrową opaleniznę osiągniesz dzięki zastosowaniu Balsamu Samoopalającego NKD SKN Gradual Glow Tan Lotion

Dzięki intensywnie nawilżającemu lotionowi uzyskasz efekt idealnej i zdrowej opalenizny w naturalnym złocistym kolorze. Lotion pielęgnuje skórę, nadając jej natychmiastowy efekt naturalnej opalenizny pozbawionej smug i nieprzyjemnego zapachu. Idealny produkt dla osób chcących uzyskać natychmiastową opaleniznę która utrzymuje się do 5 – 7 dni. (douglas.pl)

Skład:

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water*, Glycerin*, Dihydroxyacetone***, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Beurre)**, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate***, Hyaluronic Acid, Potassium Sorbate***, Ginkgo Biloba Leaf Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Extract,* Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract*, Hydrolysed Silk (Soie), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Extract*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract**, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract**, Caramel ** – *organic, **natural origin, ***ecocert


Nie ma chyba już lepszej metody na szybką opaleniznę: Babe Water Spray Samoopalający

Samoopalająca mgiełka nadaje efekt pięknej i zdrowej opalenizny. Wyciąg z lukrecji, aloe vera i witaminy pielęgnują Twoją skórę i nadają jej blask. (douglas.pl)

Skład:

Aloe barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water*, Dihydroxyacetone***, Glycerin*, Betaine, Saccharide Isomerate***, Glycyrrhiza Glabra (Liquorice) Root Extract*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Punica granatum (Pomegranate) Juice Extract*, Ginkgo Biloba (Ginkgo) Leaf Extract*, Cucumis Sativus (Cucumber) Extract*, Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Extract*, Fucus vesiculosus (Bladderwrack) Extract*, Carica papaya (Papaya) Extract*, Vitis vinifera (Grape) Juice Extract**, Cucumis melo (Melon) Fruit Extract**, Propylene Glycol, Panthenol, Isopentyldiol, Hydrolyzed Silk, Sodium Citrate***, Citric Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate – *Organic, **Natural Origin, ***Ecocert.
Regulamin KONKURSU z okazji dnia kobiet:1. Organizatorem tego "konkursu" jest autor strony : www.retromama.blog
2. Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 8-03-2020 do 18-03-2020 do godz. 23:59, na zasadach wskazanych w niniejszym regulaminie.
3. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w niniejszym regulaminie.


4. Zasady konkursu:

A. Konkurs ogłoszony zostanie na stronie internetowej www.retromama.blog

B. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
- odpowiedzieć na pytanie konkursowe
- Zostawić adres e-mail celem kontaktu w przypadku wygranej


C. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:
- naruszają prawo obowiązujące w Polsce,
- naruszają prawa i uczucia osób trzecich,
- zawierają treści powszechnie uznane za społecznie niewłaściwe i naganne moralnie.

D. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Udział w konkursie, oznacza akceptację wszystkich punktów Regulaminu.

E. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
- zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych,
- podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.


F. Nagrody:
- Wygrywają dwie osoby, każda dostaje jeden zestaw kosmetyków NKD SKN
- Organizator poinformuje zwycięzców Konkursu drogą elektroniczną, na adres e-mail
- W Konkursie jeden uczestnik może otrzymać prawo do jednej nagrody.

G.Organizator nie odpowiada za błędne podanie przez Zwycięzcę adresu do korespondencji.

H. Prawa autorskie:
- Uczestnicy Konkursu poprzez dokonanie zgłoszenia, oświadczają, że przysługują im wyłączne i nieograniczone prawa autorskie oraz prawa pokrewne do ich Utworów.
- Uczestnicy zrzekają się jakiegokolwiek wynagrodzenia za korzystanie z pomysłów przez nich zgłoszonych zgodnie z niniejszym Regulaminem.

I. Wyniki konkursu:
 - Zwycięscy zostaną wyłonieni przez jednoosobowe jury w osobie autorki bloga.
- Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.
- Nagrody zostaną wysłane natychmiastowo po ogłoszeniu wyników.
- Koszt wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu. 

5.  Postanowienia końcowe
- Regulamin znajduje się do wglądu na stronie internetowej www.retromama.blog.
- Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail bloga .
- Złamanie ustaleń regulaminu Konkursu przez Uczestnika będzie oznaczało jego wykluczenie z uczestnictwa w Konkursie.

6.  Nadesłane na Konkurs dane osobowe uczestników mogą być przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu wykonania ich obowiązków związanych z Konkursem oraz w celach informacyjno-marketingowych Organizatora. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133/97, poz. 883). Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyniki konkursu:


Pierwsza nagroda trafia do: Madziakowo

Drugą nagrodę otrzyma: Nostami

Komentarze

 1. Chętnie biorę udział. Czuję się kobieco zwykle w nieprzewidzianych sytuacjach. Ostatnio byłam w męskiej kurtce, czapce z przykrytymi włosami , spodnie dresowe krórko mówiąc wyglądalam jak facet. A nieznajomy Pan ustąpił mi miejsca w tramwaju mówiąc proszę niech Pani usiądzie. To dla mnie przejaw kobiecości. Kiedy nie jesteś seksownie ubrana, wyglądasz jak lump, a mimo to ktoś widzi w Tobie kobietę i odnosi się do Ciebie z szacunkiem. Innym razem stałam na przystanku z siatkami pełnymi zakupów dwie pełne ręce siatek podjeżdża autobus a jakaś kobieta do mnie "proszę poczekać otworzę Pani drzwi widzę że nie ma Pani rąk" Tu tez poczułam się kobieco ale w innej odsłonie. Jak kobieta, która musi codziennie pozałatwiać tysiąc spraw, ogarnąć wszystko i nie czeka na nikogo łaskę tylko swoimi siłami działa i pcha ten przysłowiowy wózek do przodu starając się być niezależną i silną. Wszystkiego najlepszego ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę zastanowić się nad odpowiedzią, ale chętnie wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czuję się kobieco, kiedy kupuje sobie kwiaty lub dostaje od ukochanego. Kiedy idę na paznokcie, do kosmetyczki i daje sobie czas. Kiedy podczas porannego makijażu uśmiecham się do siebie. Zawsze mam na to czas i uważam, że każda z nas powinna znajdować czas dla siebie.
  Mileneczka1067@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Czuję się kobieco, gdy dbam o swoją cerę, gdy nakładam maseczkę, czy zmywam wieczorem makijaż.
  Czuję się kobieco, gdy dbam o moje ciało, gdy wyciskam na treningu siódme poty, gdy przygotowuję zdrową sałatkę.
  Czuję się kobieco, gdy przymierzam nowy ciuch, maluję usta piękną szminką, tuszuję rzęsy, ubieram szpilki.
  Ale nade wszystko czuję się kobieco, gdy uśmiecham się do siebie w lustrze, akceptuję moje wady i niedociągnięcia, kocham samą siebie :)
  Wszystkiego najlepszego kobietki! Na każdy dzień roku, nie tylko dzisiaj! ;)
  nostami@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia dla wszystkich bioracych udział :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Może to dziwne, ale ja czuję się kobieco po prostu, gdy zakładam sukienkę i wygodne buty :) Nie muszą to być szpilki oczywiście. Sukienki kojarzę jakoś ze specjalnymi okazjami, świętami. W tym roku planuję częściej je zakładać, bo choć sukienek mam w szafie kilka, to jednak nie jest to stały element mojej codzienności. Kiedy zakładam sukienkę czuję się naprawdę piękna, tak piękna inaczej :) Jakoś sylwetka wtedy mi się sama prostuje i więcej się uśmiecham. Tak jakby ktoś przełączył mi w głowie magiczny przycisk. Nie mówię, że w spodniach nie czuję się kobietą, ale w sukience to wszystko jest jakieś inne...
  joannanowak911 @ gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @retromama.blog

Copyright © Retromama.blog